reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No witam znów :D

Dopiero niedawno wróciłam. I na szybko zjadłam i zastrzyk.

@Evela.6 proszę dopisz mnie na pogląd podwozia na piąteczek najbliższy. Okaże się tym razem czy są jajca.

Do apteki po zastrzyki jechałam godzinę i kolejną na powrót :D

Doktorek znalazł 9 pęcherzyków... Szału nie ma ale cóż... Dobrze by było chociaż podejść do transferu :p


Ty również!! Trzymam mocno kciuki ✊✊✊ wszystko będzie dobrze, musi!! 😘😘✊✊✊✊ Daj znać po wizycie ❤
 
No witam znów :D

Dopiero niedawno wróciłam. I na szybko zjadłam i zastrzyk.

@Evela.6 proszę dopisz mnie na pogląd podwozia na piąteczek najbliższy. Okaże się tym razem czy są jajca.

Do apteki po zastrzyki jechałam godzinę i kolejną na powrót :D

Doktorek znalazł 9 pęcherzyków... Szału nie ma ale cóż... Dobrze by było chociaż podejść do transferu :p
Będzie dobrze, zobaczysz ✊✊✊✊ będziemy w dwupaku na święta.... I tak aż do września następnego roku 😍😍😍😍 ja już dzwoniłam do mojego prywatnego farmaceuty że w piątek za tydzień przychodzę z recepta 🙈 mam nadzieję że leki będę miała te same (trochę mi zostało... Nawet sporo...) Więc na już nie będą mi potrzebne 😍😍❤️
 
Też za pierwszym razem jadłam nie udalo sie za drugim razem już sobie odpuściłam😅
Ja jadlam i się udało, niestety moje szczęście nie trwało długo... W 7 tygodniu i 3 dniu okazało się że serduszko nie bije 😔😔 tym razem będzie inaczej!! Uda się i serduszko będzie pięknie bić!! Wierzę w to!!! Ostatnio często mi się śni że jestem w ciąży, albo że mam już takiego małego brzdąca. To znak ❤️
 
Ostatnia edycja:
Pytanie za 2000ptk.😁 W jakich godzinach przyjmujecie estrofem??? Mam brac 3 razy dziennie... Ostatnio ustawiłam na 6-14-22 ale wtedy pracowałam i jakoś łatwiej było o systematyczność ... Teraz siedzę w domu... I się zastanawiam jak sobie ustawić... Jakie godziny... I czy musi być te 8 godzin przerwy czy może być mniej między dziennymi dawkami...
 
reklama
Ja jadlam i się udało, niestety moje szczęście nie trwało długo... W 7 dniu i 3 dniu okazało się że serduszko nie bije 😔😔 tym razem będzie inaczej!! Uda się i serduszko będzie pięknie bić!! Wierzę w to!!! Ostatnio często mi się śni że jestem w ciąży, albo że mam już takiego małego brzdąca. To znak ❤
Pewnie że się uda i to bez wzgledu na to czy będziesz jadła tego ananasa czy nie😉trzymam kciuki 😊
 
Do góry