reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@pauli890
A ty kiedy masz wizytę z wynikami ??
W styczniu jadę znów do por. Genetycznej a w lutym mam wizytę u immunologa ale nic z tych wyników nie rozumiem i się denerwuje. Z racji że brak mi kasy latam po lekarzach na NFZ i nawet sporo mam zrobionych badań a co się nie uda to zrobię prywatnie i wtedy uderzę do Pa... Ka. Póki co... Widzę to test imk wyszedł chyba kiepsko...
 

Załączniki

  • IMG_20201215_164351.jpg
    IMG_20201215_164351.jpg
    174,9 KB · Wyświetleń: 66
W styczniu jadę znów do por. Genetycznej a w lutym mam wizytę u immunologa ale nic z tych wyników nie rozumiem i się denerwuje. Z racji że brak mi kasy latam po lekarzach na NFZ i nawet sporo mam zrobionych badań a co się nie uda to zrobię prywatnie i wtedy uderzę do Pa... Ka. Póki co... Widzę to test imk wyszedł chyba kiepsko...
Na pewno komórki NK masz za wysokie, dołącz na fb do grupy starając się z pomocą doktora P tam się wszystkiego dowiesz
 
reklama
Do góry