reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Pomocy!
Jestem równo 10 dni po łyżeczkowaniu. Krwawienia przez ten czas w ogóle nie miałam tylko troszeczkę takiego przezroczysto brązowego śluzu. Od dwóch dni tego śluzu nie mam. Śluz teraz jest biały. Wczoraj było go wręcz bardzo dużo. Od dwóch dni mam też bóle w jajnikach raz w prawym raz w lewym. Miałam też kilka razy skurcze macicy dzisiaj. Mam teraz owulację czy co? Martwią mnie te dziwne skurcze macicy. Szyjka macicy jest zamknięta prawie całkowicie. Biorę tabletki antykoncepcyjne. Więc sądzę że niemożliwym byłoby zajście w ciążę mimo że niecały tydzień po łyżeczkowaniu już współżylismy ale dobrze się czułam i nic mnie nie bolało.
Może zapisz się na kontrolne usg ?? Napewno nie zaszkodzi a będziesz miała pewność.
 
Hej dziewczyny! Przywitam się i tu:) jestem po ivf z adopcja zarodka bo mam nieprawidłowy kariotyp, troche lat trwało nam się tu znaleźć ale się udalo:) dzisiaj 12+4. Byl to cykl sztuczny...lekarz kazal mi tydz temu progesteron odstawiać i co zmniejszam dawkę to plamienie się pojawia. Jak wy miałyście? Kiedy odstawialyscie leki?
 
Hej dziewczyny! Przywitam się i tu:) jestem po ivf z adopcja zarodka bo mam nieprawidłowy kariotyp, troche lat trwało nam się tu znaleźć ale się udalo:) dzisiaj 12+4. Byl to cykl sztuczny...lekarz kazal mi tydz temu progesteron odstawiać i co zmniejszam dawkę to plamienie się pojawia. Jak wy miałyście? Kiedy odstawialyscie leki?
teoretycznie Twoje łożysko już powinno produkować wystarczająco prog w 12tc. może to kwestia nagłego spadku jak zmniejszają dawkę. te plamienia to stałe czy tylko jak zmniejszasz? robilas badnoe poziomu prog? ja dopiero przed zmniejszaniem jestem a mi lekarz rozpisal do ok. 11.4
 
No wlasnie tak tez lekarz mowil ze w 12 tyg powinno produkować ale wręcz czerwona krew sie pojawiła. Ja sie przestraszyłam, zadzwoniłam do lekarza i kazal nie zmniejszać...to było w zeszlym tyg, teraz roboe drugie podejście i juz widze ze śluz podbarwiony się robi. Wizytę mam w pn. Nie wiem czy poprostu przetrzymać te plamienia trzeba...czy co...
 
reklama
Hej dziewczyny! Przywitam się i tu:) jestem po ivf z adopcja zarodka bo mam nieprawidłowy kariotyp, troche lat trwało nam się tu znaleźć ale się udalo:) dzisiaj 12+4. Byl to cykl sztuczny...lekarz kazal mi tydz temu progesteron odstawiać i co zmniejszam dawkę to plamienie się pojawia. Jak wy miałyście? Kiedy odstawialyscie leki?
Hej witaj i gratuluje.
Jestem dziś 11+0 I to mój pierwszy dzień bez progesteronu i estrofenu zaczekam odstawić od 8+0 .
Wynik w 10 tc był 47 ng/ml
 
Do góry