reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To bada się poziom Dhea? Kurde, mi te suple zaproponował lekarz jeszcze w tej starej klinice ale nic nie mówił żeby coś badać. Ja biorę 25mg a czasem po dwie tabletki czyli 50mg i boję się że może przesadziłam czy coś 😱
A jakie masz amh? Ja mam teraz słabe 1,15
Jak badałam rok temu to 4.3, ale zawsze mam słaba odpowiedź na stymulację za 1 razem 3 komórki za drugim lepiej 9 , do drugiej stymulacji też brałam dhea ale krótko wtedy nie badałam.
Niewiem czy można to przedawkować :dry:.
W każdym razie poziom wyszedł mi niski i mam brac 2×1 25 mg biosteron albo dhea eljot
 
reklama
To bada się poziom Dhea? Kurde, mi te suple zaproponował lekarz jeszcze w tej starej klinice ale nic nie mówił żeby coś badać. Ja biorę 25mg a czasem po dwie tabletki czyli 50mg i boję się że może przesadziłam czy coś 😱
A jakie masz amh? Ja mam teraz słabe 1,15
Do pierwszej wizyty w Invicta kazali badać i lekarz zalecił biosteron 25mg. Tutaj w UK nic nie badają ale sama sobie przepisalam 50mg 😉 Mam tylko nadzieję, ze sobie nie szkodzę.
 
Dzis 20dpt i czuje się jakbym siedziała na bombie zegarowej... najgorszy byl 17dpt bo w tym dniu mialam krwotok wiec jakas paranoja wróciła sprawdzania wkładki. @kate_p7 @annemarie czy Was te na tak wczesnym etapie od czasu do czasu kluje badz ciągnie w podbrzusza? Nie bol tylko takie napięcie, u mnie po 14 się nasila do wieczora a rano cisza. Nie pamiętam jak to było w tej donoszonej ciąży, pamietam tylko ta o której wolalabym zapomnieć
 
To bada się poziom Dhea? Kurde, mi te suple zaproponował lekarz jeszcze w tej starej klinice ale nic nie mówił żeby coś badać. Ja biorę 25mg a czasem po dwie tabletki czyli 50mg i boję się że może przesadziłam czy coś 😱
A jakie masz amh? Ja mam teraz słabe 1,15
Zbadaj jak będziesz mieć mozliwosc dhea. Przyjmowac się powinno 2 x 25 a nawet 3 x 25 ale należy zobaczyć na jakim jest poziomie najpierw. Jak zaczniesz suplementowac to może się utrzymywać przy górnej granicy badz nawet tuz nad bo to może pomóc dojrzewaniu komórek ale nie mozna doprowadzić do sytuacji ze będzie dużo ponad normę
 
Dobrze wiesz w bazie jest multum publikacji. Nie mam już ochoty do tego wracać. Ja zaczynałam oznaczenia bety od 7 dpt. Miałam bardzo niskie wartości. Następne oznaczenie już sugerowało klapę. Dokładnie moje niskie poziomy z 7 a zwlaszcza 9 dpt sugerowały jakieś 20% szans, są na ten temat publikacje. Przecież nie pisaliśmy o becie " 0 " tylko o jej niskich wartościach i przyrostach, a ty cytujesz przez siebie wybrana pracę i zerowych wartościach bety.
Nie mam czasu teraz szukać, może kiedyś wrzucę. Lecę kaszę gotować 😜
No bylo ze jednak w wielu i niewielu przypadkach okazało się że ludzkie ciało to nie matematyka i wszystko się może wydarzyć, a bylo juz tyle różnych przypadków ze ja tez wierze w cuda ze z beznadziejnych wyników bety moze byc różowa dupka
 
Zbadaj jak będziesz mieć mozliwosc dhea. Przyjmowac się powinno 2 x 25 a nawet 3 x 25 ale należy zobaczyć na jakim jest poziomie najpierw. Jak zaczniesz suplementowac to może się utrzymywać przy górnej granicy badz nawet tuz nad bo to może pomóc dojrzewaniu komórek ale nie mozna doprowadzić do sytuacji ze będzie dużo ponad normę
To raczej już po ptakach bo biorę biosteron 25mg od września bez przerwy , a teraz to nawet podwajam dawkę🤦. Kurde, że ten głupi lekarz nic nie mówił o badaniu poziomu 🤷
 
Dzis 20dpt i czuje się jakbym siedziała na bombie zegarowej... najgorszy byl 17dpt bo w tym dniu mialam krwotok wiec jakas paranoja wróciła sprawdzania wkładki. @kate_p7 @annemarie czy Was te na tak wczesnym etapie od czasu do czasu kluje badz ciągnie w podbrzusza? Nie bol tylko takie napięcie, u mnie po 14 się nasila do wieczora a rano cisza. Nie pamiętam jak to było w tej donoszonej ciąży, pamietam tylko ta o której wolalabym zapomnieć
Moja szwagierka, która urodziła w grudniu narzekała na takie kucia, ciągnięcia i jakieś tam takie. Więc to chyba normalne ☺️
 
reklama
To raczej już po ptakach bo biorę biosteron 25mg od września bez przerwy , a teraz to nawet podwajam dawkę🤦. Kurde, że ten głupi lekarz nic nie mówił o badaniu poziomu 🤷
Ale przy 25 raczej wątpię ze poziom dhea Ci poszybował... U mnie przez miesiąc brajia 3 x 25 z połowy normy skoczyl tuz ponad u lekarz powiedział zeby tak się utrzymywał, po czasie zeszlam na 2 x 25 i juz nie badałam. Żadne po ptokach, po prostu zbadaj i będziesz wiedzieć na jakiej dawce zostać. Mnie lekarz sam by tez nic oprócz kwasu foliowego nie zaproponował... wszystko sama proponowałam i wypytywałam łącznie z zabiegem mezo
 
Do góry