reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny! Jestem po 1 prentalnym . Jest w normie wszystko ❤️ nie moge jeszcze uwierzyc.... po 3 tragediach póki co idziemy do przodu kolejny kroczek - i teraz to ważny krok nawet. Okazało się, że jestem w 12.3 tc (wg tranferu byłoby 12.1) czyli mała sobie tam rośnie:) A najlepsza jest data porodu 27.07 w moje urodziny :D @Evela.6 już teraz mogę się dopisać do kalendarza :):):)
Jeszcze raz wielkie gratulacje 🥰🥰🥰😍😍😍❤️❤️❤️wszystko co złe się kiedyś kończy i u Ciebie od teraz ma być nuda, nuda, nuda❤️❤️❤️Mega się cieszę 😊
 
reklama
Dobra już wszystko wiem. Na gwałt muszę się zapisywać na to dofinansowanie - czyli w przyszłym tygodniu.
Zagadać do doktora by mi pobrał wymaz, bo mam ważny do 24 lutego (ale u mnie często te nieszczęsne stany zapalne).

W 2 -3 dc zrobić AMH i FSH i pamiętać o tym o losie :D

I jedymy, żeby nic nie brakło w lutym !

Bajabongo!


Kolejna rozmowa z embriologiem. Do 3 doby zarodki rozwijały się ładnie, problem pojawił się w czwartej dobie, w momencie "przełączenia genowego". Żaden z 10 zarodków sobie z tym nie poradził.

Zasugerowano nam podmianę/inne gamety.


Przykra sprawa.

Przerąbane :(

A jakie miasto ?
Ja z Łodzi.
 
Moze to głupie pytanie...ale nie ma szansy zrobić tego wlewu w Gdańsku?
Nie ma, Immunoglobuliny juz nigdzie nie podają bo sa braki, wcześniej jeszcze poludnie Polski ewentualnie. Tylko w Warszawie tam gdzie pierwsza mialam moge wziac, a tam też mają ostatnia dawke a potem nie wiadomo kiedy miec beda
 
Adus,lez i troszcz sie o Was,w UK nieciekawie wiec nic nie tracisz😅wazny dzidziol teraz❤❤wierze ze bedzie dobrze
No żebyś wiedziała nie spieszy mi się tam haha... Tu się trochę bezpieczniej czuje na początku ciąży.. po 10tc juz będzie bezpieczniej.. Lekarz mi dzis mowil ze teraz każdy dzień ma znaczenie bo pęcherzyk coraz większy bardziej wrasta w endometrium I z dnia na dzień krwiak będzie mu mniej zagrażał ale nadal moze sie to skończyć niestety każdym scenariuszem wiec boje się co mnie czeka..
 
Dziewczyny! Jestem po 1 prentalnym . Jest w normie wszystko ❤️ nie moge jeszcze uwierzyc.... po 3 tragediach póki co idziemy do przodu kolejny kroczek - i teraz to ważny krok nawet. Okazało się, że jestem w 12.3 tc (wg tranferu byłoby 12.1) czyli mała sobie tam rośnie:) A najlepsza jest data porodu 27.07 w moje urodziny :D @Evela.6 już teraz mogę się dopisać do kalendarza :):):)
No to Extra wieści Nam tutaj przynosisz☺️☺️😁 teraz tylko relaks i cieszenie się z dzidziusia 🥰🥰 w tym roku dostaniesz najpiękniejszy prezent na swoje urodzinki 🤱🤱🤱
Mam juz wynik 78,7😯😁😀🙂
To mój 10dpt dwóch 3-dniowych zarodków.
Powiedzcie mi czy to nie za niski wynik? 🙄 To moja pierwsza pozytywna beta odkąd się staramy tzn od 2014 roku.
Gratuluje👏👏 beta jest, dzidzia będzie ✊✊✊
 
reklama
Dziewczyny dziękuję za trzymanie kciuków i gratulacje😀 Wiem że to narazie dopiero kolejny kroczek do szczęścia i jeszcze dużo przed nami ale bardzo się cieszę i nie do końca jeszcze wierzę😉 Może to dzieki 🍍🍍🍍🍍 które jadłam codziennie😜
@Evela.6 wpisz mnie proszę na poniedziałek na 18 stycznia na 2 weryfikację bety.
Ja trzymam za Was bardzo mocno i wierzę że nam wszystkim się w końcu uda. Dzisiaj tylko pozytywne myślenie😁
 
Do góry