reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jak robisz guacamole? Bardzo mi smakuje ale sama nigdy nie robiłam.
Avocado rozdrabniam tluczkiem do ziemniakow [emoji38] zeby bylo splaszczone, ale nie masa. Do tego drobniutko kroje cebule, 2 pomidory, pikantne papryczki jalapeño (malutko ich) i kolendra. Calosc zalewasz sokiem wycisnietym z limonki.
A naczosy kupuje, wrzucam na talerz, na to ser starty i na moment do mikrofali zeby ser sie stopil i tyle [emoji4]
 
reklama
Avocado rozdrabniam tluczkiem do ziemniakow [emoji38] zeby bylo splaszczone, ale nie masa. Do tego drobniutko kroje cebule, 2 pomidory, pikantne papryczki jalapeño (malutko ich) i kolendra. Calosc zalewasz sokiem wycisnietym z limonki.
A naczosy kupuje, wrzucam na talerz, na to ser starty i na moment do mikrofali zeby ser sie stopil i tyle [emoji4]
Ja pierdziele.... ładnie to tak smaku robic innym :p...Uwielbiam samorobne quacamole!
 
Avocado rozdrabniam tluczkiem do ziemniakow [emoji38] zeby bylo splaszczone, ale nie masa. Do tego drobniutko kroje cebule, 2 pomidory, pikantne papryczki jalapeño (malutko ich) i kolendra. Calosc zalewasz sokiem wycisnietym z limonki.
A naczosy kupuje, wrzucam na talerz, na to ser starty i na moment do mikrofali zeby ser sie stopil i tyle [emoji4]
Zbieram się i zbieram aby zrobić. Jadłam w Meksyku . Mają tam jeszcze marynowaną czerwoną cebulę, pyszna.
Dzięki za przepis.
 
Są gotowe w sklepach, po przeczytaniu składu niestety jakoś się odechciewa.
U nas tez sa, jedno mam obczajone dobre, jak mam dzień lenia, ale robi sie naprawde szybko.
No i robimy odkad bylismy w meksykanskiej knajpie i nam wlasciciel powiedzial jak robic.
I mowil, ze jak sie pokloci z zona to wychodzi bardziej pikantne, a jak sa pogodzeni to jest lagodne [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
reklama
ciasto ? A jakie?opowiedz o nim...😁
O pani 😜. Nawet ładne mi wyszło. Kakaowy biszkopt, na nim dżem, potem krem ze śmietanki i mascarpone i na wierzchu kakaowa beza😊. Mój mężu gardzi bo dżem jest 🥴
Nie mogę zdjęcia wstawić bo ciągle wyskakuje że jest za duże 🤔
 
Do góry