reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny jestem już parę dni po swoim 1szym transferze biore utrogestan i parę dni temu zauważyłam że kiedy wkładam tabletkę coś się powiększyło jakby macica opadła na dół czy coś takiego. Miała ktoras z Was coś takiego?
 
Ostatnia edycja:
@bazylia128 piekne zdjęcia ! Cudowna pamiątka. My mamy sesje 13 lutego ❤️❤️ Trochę mały brzuszek mam jak do sesji ale nieważne, najwyżej wypije szklankę ciepłego kako ! Wtedy mi wywali brzuch 😂 niestety nie toleruje ciepłego mleka 😉
Jakby mi ktoś pół roku temu powiedział ze będę się umawiać na sesje ciążowa to bym nie uwierzyła. Tak bardzo bałam się, ze nigdy mi sie nie uda zostać mamą. A dziś mam zgagę od rana do wieczora i jestem z tego bardzo zadowolona 😂
A mi to nawet nos przytyl :p ciagle mam katar i chodze usmarkana ;) Tak, masz racje i zgadzam sie z Toba - ja tez nie wierzylam ;) W zasadzie to ciale ciezko mi uwierzyc ze nidlugo przywieziemy Natalke do domu i zostanie z nami na zawsze !!!!!
 
reklama
Do góry