reklama

Kto po in vitro?

@fredka84 odnosnie dzisiejszego nocnego smsa to za chwilke sama bedziesz w takim stanie gdzie sen jest bardzo NIEPRZEWIDYWALNY i nawet te gacie co sobie na buziunie zakladasz zeby bylo ciemno ci nie pomoga ;) Pozwole sobie n małą prywate bo Ci obiecalam po stymulacji ;) Mam nadzieje ze nikogo nie urazilam tymi zdjeciami - zaraz je zdejme ;) Ah i pamietaj ta ciaza to tylko tak na zdjeciu wyglada w rzeczywistosci jest hmmmm INNACZEJ :p
Hej w którym tygodniu ciąży robiłaś zdjęcia? Też chcę umówić się na sesję, ale jak robiłam sobie zdjęcia w domu w jakiejś sukience to ten mój brzuch słabo widać, najbardziej widoczny w getrach 🙂 a u Ciebie to ładnie widać nawet w ubraniu.
 
reklama
reklama
Dziewuszki, już dziś pisałam, że jesteście wszystkie wspaniałe. Nigdy w życiu nie otrzymałam tyle wsparcia, co na tym forum ❤️. Niektóre z Was to się chyba minęły z powołaniem ❤️. Tyle tu wspaniałych psycholożek🤗. Trochę popłakałam mojemu Plackowi po drodze, zjadłam mega rollo kebaba i czuję się lepiej. Oswoiłam się już tą liczbą.
Może i macie rację, że liczy się jakość a nie ilość ale ja już zmarnowałam tyle zarodków i dlatego chciałam mieć ich jak najwięcej. Było 12-13 pęcherzyków a tu nagle 7. Byłam w takim szoku że nawet kuwa o nic nie zapytalam. Ci z resztą? Kto je za.jebał? Lekarka też mówiła że nie poszło tak jak by chciała.
Boszzzz, @Aduś16 mnie właśnie je.bie na messengerze, ze mam nie stękać, bo jest dobrze 😜. No wypada się słuchać ciężarnej 😜
Więc już nic nie smecę i czekam grzecznie do piątku. Oby tony supli dały jakiś efekt.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry