reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@bazylia128 piekne zdjęcia ! Cudowna pamiątka. My mamy sesje 13 lutego ❤️❤️ Trochę mały brzuszek mam jak do sesji ale nieważne, najwyżej wypije szklankę ciepłego kako ! Wtedy mi wywali brzuch 😂 niestety nie toleruje ciepłego mleka 😉
Jakby mi ktoś pół roku temu powiedział ze będę się umawiać na sesje ciążowa to bym nie uwierzyła. Tak bardzo bałam się, ze nigdy mi sie nie uda zostać mamą. A dziś mam zgagę od rana do wieczora i jestem z tego bardzo zadowolona 😂
A robisz może gdzieś w okolicy Trójmiasta tą sesję? Masz jakiegoś fotografa do polecenia? Ja cały czas szukam i nie mogę się zdecydować :/ może któraś z dziewczyn z Gdańska i okolic może mi kogoś polecić?
 
A robisz może gdzieś w okolicy Trójmiasta tą sesję? Masz jakiegoś fotografa do polecenia? Ja cały czas szukam i nie mogę się zdecydować :/ może któraś z dziewczyn z Gdańska i okolic może mi kogoś polecić?
Znam autorów pięknych sesji w Gdańsku. Moge się upewnić czy ciążowe tez robia, widzialam mnóstwo innych ale nie pamiętam czy akurat ciążowe tez mieli...
 
Wiem kochana, staram się.. Niestety nie mam chwilowo położnej bo odeszla do innej kliniki i nie znam nowej.. Ale zadzwoniłam do szpitala i pytalam kiedy mogą mi zrobic usg i powiedzieli ze 1 lutego to im powiedzialam ze jestem zdesperowana i chce jak najszybciej, trudno bylo sie doprosić no sie udało i w środę będę miała usg o godzinie 11:00 🙂 musi być dobrze, nie ma innej opcji! 😘✊
A więc po jutrze po 11 cieszymy się z dobrych wieści bo innej opcji nie ma 😘✊✊
 
Kate, jak u Was ? Krwawienie minęło? Acard odstawilas ? W sumie nie pamiętam czy bralas....
Brałam acard jak mi się przypomniało. Ostatnio go odstawiłam bo niby badania mówią, ze nie mam wskazań. A i coś z krzepliwością mamy po aspirynie - krwotoki z nosa ale to po dużych dawkach itp. W poprzedniej ciąży brałam na zapas i plamień nie było. No, ale teraz chyba trochę za dużo chciałam i jeszcze ten covid. Ogółem jest już chyba prawie dobrze. Ale i tak mam L4 do 12.02.
 
Hej Kobietki ja mam takie pytanie do was.A wiec odstawiłam leki już w piątek mamy poniedziałek wieczor a okresu nadal nie ma !! Czy mogłaby mi któraś z was powiedzieć kiedy mogę się tego okresu spodziewać ??? A co najlepsze wgl nic mnie nie boli na okres 🤔🤔dwa wcześniejsze transferu to odrazu odstawiłam leki i następnego dnia wieczorem okres był a teraz cisza jak makiem zasiał 🤔🤔🤔i tu jest wielka rozkina myślałam ,ze po stosunki przyjdzie a tu dupa wielka sex był do końca hmmm kuwa rozkimna roku 🤔🤔🤔🤔
Ja przy ostatnim razem dostałam po 5-6 dniach
 
reklama
Do góry