bazylia128
Fanka BB :)
Ja np zawsze mam jakas swoja sakiewke z kasa o ktorej maz nie wiei wcale wiedzieć nie muszą. A co do mężów, czasem lepiej pogadać z psychologiem.... faceci to jednak dziwne stworzenia![]()
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Ja np zawsze mam jakas swoja sakiewke z kasa o ktorej maz nie wiei wcale wiedzieć nie muszą. A co do mężów, czasem lepiej pogadać z psychologiem.... faceci to jednak dziwne stworzenia![]()
Od kiedy zaczęłaś brać?Dziewczyny, a powiedzcie mi czy tyłyście po encortonie? Mi się zrobiła bardzo okrągła twarz, taka trochę nienaturalna, a jeszcze 10 dni tego paskudztwa przede mną. No i oczywiście apetyt wzrósłCzy kiedy przestanę to brać to wszystko wróci do normy?
Ja nie miałam to takiego problemu... A na pewno już apetyt mi się nie zwiększył.Dziewczyny, a powiedzcie mi czy tyłyście po encortonie? Mi się zrobiła bardzo okrągła twarz, taka trochę nienaturalna, a jeszcze 10 dni tego paskudztwa przede mną. No i oczywiście apetyt wzrósłCzy kiedy przestanę to brać to wszystko wróci do normy?
łeeeeee, to już mój oferowany niegrzeczny kot lepszyJeszcze mogę sprzedać @Gonia0605 mężowe wir zapalenie wątroby
![]()
O kuwaNapisałas: CZUJESZ SIE CHOC TROCHE PIEPRZONA![]()
![]()
![]()
![]()
WOW
Ja tez ja widzialam w neglizu - nie widzialam jakiegos prosiaka w galarecie
Mam duzo znajomych z taka figurka i mniemanie maja wieksze niz sama Heidi Klum
![]()
Kiedys wstawilam zdjecie jak siedza na krzeslach przy wannie - juz na mnie czekaly - serionormalnie jak fetysz ;P ale mam dziś myśli kosmate, chyba zaraz męża w obroty wezmę![]()
My z mezem mamy jedno konto-mojeJa np zawsze mam jakas swoja sakiewke z kasa o ktorej maz nie wieUwazam ze kobieta pomimo szczodrosci meza zawszw powinna miec jakas swoja kase - tez tak macie? Jakies zaskórniaki?
Mnie Łukasz z nimi do ludzi nie wypuszcza - pewnie sie boiCzyli jednak jestem normalnaludzie się zawsze dziwnie patrzą na spacerze jak z nim gadam jak do człowieka
![]()
Taaaaaak starowinkoNo dobra skoro ładnie prosisz to muszę jakieś zrobić, bo generalnie nie mam swoich fotek;-) tylko pamiętaj ja mam już 37l obniż standardy![]()
![]()
![]()
no co by tu ci napisać ładnego
Negliża pewnie mi nie wyślesz
![]()