reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cała procedura od nowa mówisz..Czyli drzwi do rodziny wielodzietnej stoją przed tobą otworem:-) życzę duzo małych szkrabów. Co masz mieć lepiej, niż ja :-) żarcik ofkorz.
Tak cała od nowa. Mi się akurat duże rodziny podobają;).
Dwójka to zawsze dla mnie było minimum a tego jednego nie mogę się doczekać.
 
reklama
Dziewczyny, naprawdę zaczynam się martwić.

W grudniu (cykl stymulowany) miałam po 31 dniach. W styczniu (1 cykl po punkcji) przyszedł punktualnie po 28 dniach i trwał 8 dni😱
W lutym hmm mija już 33 dzień, a okresu jak nie było tak nie ma. Są plamienia, od 3 dni, bóle brzucha okresowe.

Miałam w 2 połowie cyklu robić badania IMK, CBA ale nie wiem czy plamienia liczyć jako okres?
Któraś z Was tak kiedyś miała? Zapisze się na usg żeby zobaczyc czy jakaś torbiel nie wyrosła ale już sama nie wiem co robić. Nie mam pomysłów czym to może być spowodowane.
Stymulację i hormony rozwalają cykle... Cierpliwości. Plamienia to nie okres. Ja miałam nawet cykle po 40 dni. Okres poprzedzony tygodniowym plamieniem... Pojawi się, zobaczysz.
 
Mam już wynik na te przeciwciała przeciw WZW typu B i kurde mąż ma wynik 3,10. Już oczywiście sprawdziłam w necie co to oznacza i wychodzi na to, że nie przeszedł tej choroby. Czyli poprzednie wyniki dodatnie były niejednoznaczne i trzeba było zrobić te ostatnie badanie żeby potwierdzić lub wykluczyć pierwsze wyniki. Kuwa, pewnie Paśnik będzie kazał mu się zaszczepić. Jesli tak, to ja chcę dawcę, nie będę czekać bo już mnie to wszystko wkur.wia 🤦. Właśnie czekam na e-maila od niego.
@kaapo Twój mąż też robił te badania do szczepień limfocytami?
Nie znam się, bo zielona w tym temacie jestem ale nie lepiej jest od męża??
 
@Martaem1983 trzymam kciuki za dobre wieści ✊✊✊
@Dakita30 no co by Ci tu życzyć jak masz juz tyle szczęścia w domku ❤️. Pieniędzy?😜
Zdrówka dla całej rodziny życzę❤️. Tego nigdy za wiele ❤️
Właśnie byłam na pobraniu krwi, czasem mysle ze te panie pobieraczki są specjalnie tresowane ... mówię do Pani ze mam bardzo słabe żyły i proponuje pobrać z tego i z tego miejsca bo ostatnio byłam aż 6 razy kłuta a Pani do mnie: proszę iść do innego laboratorium jak chce pani mówić jak i skąd pobierać krew... No i grzebała mi w obu rękach finalnie pobierając z miejsca które jej wskazałam ...
 
reklama
Właśnie byłam na pobraniu krwi, czasem mysle ze te panie pobieraczki są specjalnie tresowane ... mówię do Pani ze mam bardzo słabe żyły i proponuje pobrać z tego i z tego miejsca bo ostatnio byłam aż 6 razy kłuta a Pani do mnie: proszę iść do innego laboratorium jak chce pani mówić jak i skąd pobierać krew... No i grzebała mi w obu rękach finalnie pobierając z miejsca które jej wskazałam ...
Ja pierdole 🤦🤦🤦. Chociaż popatrzalas na nie z wyższością? Cwaniary
 
Do góry