reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Caro♤♤♤♤
Jeszcze podczas tych dni od transferu do stwierdzenia ciąży biochemicznej wszystko w organizmie się zmieniało
Czułam że jestem w ciąży chodź krótko
Naprawdę miałam takie objawy ze sama byłam w szoku a krzyż mnie tak bolał jak by miał mi się połamać zero siły itp ale progesteron zawsze było 120 110 118 a estradiol 1200 2200 3200 dziwne to tylko TSH miałam 4.9 i prolaktyny 560 o ile dobrze pamiętam ale kazal odstawić mi dostinex tak wszystko było ok
testy wychodziły mi pozytywne tylko jak już spadała beta to były blade kreski
🤔😔
Spokojnie, doczekasz się jeszcze szczęśliwego finału 🤗
 
reklama
Ok, dzięki za inf.🙂 Powiem szczerze, że pierwszy raz spotkałam się z takim zdaniem, jak ma mój lekarz. Na wielu zródłach pisze,wielu lekarzy się wypowiada, łącznie z forum na Novum, że ten estrofem bierze się do 10 tygodnia, dopóki łożysko nie przejmie funkcji i nie będzie produkować estradiolu dalej. Szczerze to odstawiłabym już ten lek zgodnie z zaleceniami mojego lekarza, gdyż jest on z kategorii D-tak wyczytałam.
Ja mialam go brac do 14 tc,wg.zalecen kliniki.Dyskusja wywiazala sie jak gin sie pytal na co potrzebuje jeszcze rezepty.Powiedzial ,ze moge spokojnie juz go ostawic bo w porownaniu z tym ile produkuje go moj organizm ,te 3 tabletki to tyle co nic🤭,to byl chyba 10 tc.Nie wglebialam sie w temat.To co mi daje do myslenia,fakt,ze kliniki odstawiaja szybciej e2 niz prog.
 
Dzięki
Trudne to nasze życie z taką walka ale tylko się cieszyć że jest możliwość
Zapytam dr i zobaczę
To jest Twoje 2 podejście ?
Moje 1 nieudane i nie wiem która droga iść 😔teraz mam zrobić receptywnosc i brać acoffil chociaz dziewczyny nie mają dobrego zdania na temat tego leku i zapisywania go bez badań
Mój 5 transfer . 3 stymulacje.
To nie jest tak ,że nie mają dobrego zdania o tym leku bo on pomaga. Chodzi dokładnie o to ,że jest to silny lek , by najpierw zrobić diagnostykę i podawać są wskazania i może pomóc. Nie na ślepo , to nie są cukierki.
 
Caro♤♤♤♤
Jeszcze podczas tych dni od transferu do stwierdzenia ciąży biochemicznej wszystko w organizmie się zmieniało
Czułam że jestem w ciąży chodź krótko
Naprawdę miałam takie objawy ze sama byłam w szoku a krzyż mnie tak bolał jak by miał mi się połamać zero siły itp ale progesteron zawsze było 120 110 118 a estradiol 1200 2200 3200 dziwne to tylko TSH miałam 4.9 i prolaktyny 560 o ile dobrze pamiętam ale kazal odstawić mi dostinex tak wszystko było ok
testy wychodziły mi pozytywne tylko jak już spadała beta to były blade kreski
🤔😔
Uwierz mi ja miałam 5 transferów i w każdym objawy ;). A jak miałam wrażenie to,że się udało to człowiek świadomie wypiera bo znowu boi się porażki.
Ty miałaś świeży transfer ??? Byłaś przed punkcją na ovitrel albo pregnyl one zawsze pokażą ciążę , do 10 dni utrzymuje się w organizmie.
Zresztą jak była biochemiczna to znaczy zaszkoczyło , test może wyjść pozytywny, tylko zarodki nie dały rady.
Jeśli mogę ci coś doradzić, nie rozpamietuj umawiaj się na wizytę , układaj plan i zacznij działać. Pomoże Ci to naprawdę;). Przynajmniej jak tak mam ;).
 
Uwierz mi ja miałam 5 transferów i w każdym objawy ;). A jak miałam wrażenie to,że się udało to człowiek świadomie wypiera bo znowu boi się porażki.
Ty miałaś świeży transfer ??? Byłaś przed punkcją na ovitrel albo pregnyl one zawsze pokażą ciążę , do 10 dni utrzymuje się w organizmie.
Zresztą jak była biochemiczna to znaczy zaszkoczyło , test może wyjść pozytywny, tylko zarodki nie dały rady.
Jeśli mogę ci coś doradzić, nie rozpamietuj umawiaj się na wizytę , układaj plan i zacznij działać. Pomoże Ci to naprawdę;). Przynajmniej jak tak mam ;).
@Caro♤♤♤♤ jakie teraz miałaś dodatki do transferu? Tak się cieszę, ze Ci się udało 😍 wiem, ze jeszcze długa droga ale już sukces jest ❤️
 
Uwierz mi ja miałam 5 transferów i w każdym objawy ;). A jak miałam wrażenie to,że się udało to człowiek świadomie wypiera bo znowu boi się porażki.
Ty miałaś świeży transfer ??? Byłaś przed punkcją na ovitrel albo pregnyl one zawsze pokażą ciążę , do 10 dni utrzymuje się w organizmie.
Zresztą jak była biochemiczna to znaczy zaszkoczyło , test może wyjść pozytywny, tylko zarodki nie dały rady.
Jeśli mogę ci coś doradzić, nie rozpamietuj umawiaj się na wizytę , układaj plan i zacznij działać. Pomoże Ci to naprawdę;). Przynajmniej jak tak mam ;).
Tak świeży transfer
brałam przed punkcja ten ovitrel
Też mam nadzieję że ta biochemiczna to dobry znak z tego co mi dziewczyny pisały 🤔
Pewnie masz rację z tym rozpamiętywaniem
Trzeba zamknąć rozdział i zacząć nowy
A z tym acofil może źle napisałam ☺️właśnie tak jak piszesz dziewczyny się martwią że tak to przepisują masz rację
Dziękuję ci bardzo za poświęcony czas
 
Uwierz mi ja miałam 5 transferów i w każdym objawy ;). A jak miałam wrażenie to,że się udało to człowiek świadomie wypiera bo znowu boi się porażki.
Ty miałaś świeży transfer ??? Byłaś przed punkcją na ovitrel albo pregnyl one zawsze pokażą ciążę , do 10 dni utrzymuje się w organizmie.
Zresztą jak była biochemiczna to znaczy zaszkoczyło , test może wyjść pozytywny, tylko zarodki nie dały rady.
Jeśli mogę ci coś doradzić, nie rozpamietuj umawiaj się na wizytę , układaj plan i zacznij działać. Pomoże Ci to naprawdę;). Przynajmniej jak tak mam ;).
Dokładnie trzeba mieć plan, bo cel zostaje bez zmian czasem tylko trzeba jeszcze nadrobic trochę drogi...
Widzę ze długa droga za tobą. Szczerze bardzo sie ciesze ze sie udało. Teraz kciuki za przyrosty a pozniej za ❤️❤️;)
 
Tak świeży transfer
brałam przed punkcja ten ovitrel
Też mam nadzieję że ta biochemiczna to dobry znak z tego co mi dziewczyny pisały 🤔
Pewnie masz rację z tym rozpamiętywaniem
Trzeba zamknąć rozdział i zacząć nowy
A z tym acofil może źle napisałam ☺️właśnie tak jak piszesz dziewczyny się martwią że tak to przepisują masz rację
Dziękuję ci bardzo za poświęcony czas
Kochana ja tez jestem po pierwszym nieudanym. Najgorzej teraz sie załamać. Trzeba walczyć ☺️☺️ Ja bym „dorobiła” jakis zarodek żeby transferować mrozaczka i drugiego łącznie.
Sama mam taki plan zobaczę co dzisiaj na to mój doktorek
 
reklama
Tak świeży transfer
brałam przed punkcja ten ovitrel
Też mam nadzieję że ta biochemiczna to dobry znak z tego co mi dziewczyny pisały 🤔
Pewnie masz rację z tym rozpamiętywaniem
Trzeba zamknąć rozdział i zacząć nowy
A z tym acofil może źle napisałam ☺️właśnie tak jak piszesz dziewczyny się martwią że tak to przepisują masz rację
Dziękuję ci bardzo za poświęcony czas
Daj spokój. Po to tu jesteśmy;).
Ja już kawałek tej ciężkiej drogi przeszłam i naprawdę dużo emocji przerobiłam.
Wiem jak to jest i jak wszystko boli.
Jednak wiem , że jak ktoś się podda to nie wygra, więc cycki do góry i próbujemy dalej ;,)
 
Do góry