reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochane powiedzcie mi jak to u was wyglądało ze stymulacja ? W sensie ile ona trwa ? Po ilu dniach punkcją i potem po ilu transfer. Od początku maja zaczynam stymulację - lekarka twierdzi ze wszystko odbędzie się w maju. Tak bardzo się cieszę i jednocześnie denerwuje 🙈
U mnie 8 dni stymulacji. W 10 dniu punkcja i 16 dniu transfer jakoś tak to było 😀. Wszystko szybko i sprawnie
 
A więc oj tyle wiem że głowa mi pęka 😂😂😂
To dzięki Wam mogłam dr zadać tyle pytań ...patrzył na mnie jak na opętaną 😱😂 teraz Wam Dziękuję i dam lekturę hahaha

Więc tak jeśli chodzi o to że teraz była ciąża biochemiczna ...wiele może być przyczyn
Chociaż z dr rozmowy wynika że okaz zdrowia pod kątem medycznym tak na luźno
bo nigdy nie wiadomo co tam czycha ...
Bo jak by było tak kolorowo to moje Kropki by zostały ze mną 😔
Ustaliliśmy razem ze w sierpniu robię receptywnosc endometrium wszystko zależy jaki będzie wyniki
Jednak będę miała podany ten GCSF czyli Acoffil od dnia Et do 6 tygodnia jak będzie widać serduszko 💓 oczywiście jak nie będzie przeciwskazań z tej receptywnosci
no i oczywiście jak coś wyjdzie mogą zostać zastosowane wlewy
wszystko zależy od wyniku
Dostanę też lek o nazwie Clexane-of label
coś dr wspomniał odnośnie trabofilii lecz badań mi nie każe robić bo to nie jest statystycznie stwierdzone że to coś wniesie 🤔
Mam brać cały czas Biosteron na poprawę komórek
Ale najlepsze na koniec
wysłał mnie dr do diabetologa odnośnie stwierdzenia cukrzycy bo może leki które teraz biorę są za słabe i może insulina będzie potrzebna 😱😱😱muszę mieć glukometr i badać. Tragedia
To tez mogło być przyczyną niepowodzenia szkoda że tak późno mi daje takie wytyczne
No ale pewnie ten 1 raz to pewnie statystyka i obserwacja niestety 😥
Pytalam też jakie są szanse przy następnej próbie bo wiecie trochę nie mogę sobie poradzic że wszystko ok a tu taki cios 😭
Dr stwierdził bardzo duże bo ciąża była u Pani ale coś to zakłóciło
Zrobimy to wszystko i będzie wiadomo
Powiem szczerze że trochę mi ulżyło że mnie nie skreślił może i mi kiedyś się uda ☺️💓🤰🙏
Teraz muszę hodować moje komoreczki na silne i piękne dzieta dla cukrzyków i lecimy dalej
Pewnie wszystkiego nie napisałam ale mam 2 głowie szum 🥰😉


Wesołych Świąt kochane 😘
a gdzie jeździsz do kliniki ?
Jak to się mówi pierwsze koty za płoty a do kolejnego podejścia przygotować najlepiej jak się da👍✊
Co to znaczy od dnia Et ?
Dlaczego clexane zleci ?
 
reklama
Do góry