reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny czy któraś z Was robila in vitro z nasienia dawcy? Potrzebuje wsparcia... chyba dopiero do mnie to dociera i nie mogę przestać o tym myśleć, jeśli się nie ogarnę to sie wykoncze... :( ciągle płacze nie wiem czemu, nie wiem o co mi samej chodzi skoro decyzja podjęta została już dawno...
Ja
Pisz śmiało doradze jak będę umiała ☺️
 
reklama
Hejka! Invicta Bydgoszcz Dr Augusty.niak, jakieś opinie? 😏 czy któraś sie leczyła/leczy tam może i może chciałaby coś powiedzieć? 😊
Szyszka99, ja też szukam opinii o doktorze Augustyniaku. Chcę się do niego zapisać. Przeprowadziłam się niedawno do Bydgoszczy, mój wybór co do kliniki padł na Invicta i szukam opinii o tym lekarzu.
 
a meza wyniki bardzo zle? wiem ze niektore dzirwczyny tu mialy nasienie z biopsji.
Kryptozoospermia, 5 plemników o ruchu prawidłowym, morfologii nie robiliśmy lekarz stwierdził że szanse marne, siostra męża ma zespół nadnerczowo płciowy... ogólnie mega lipa możliwe że mąż też na to choruje ale... nie chce sie badać i próbować wiem ile sprawia mu to bolu a w rodzinie dużo bezpłodności jest. Nie chodzi mi o to by rozstrzasac na co choruje mąż tylko jak pogodzić się z tą decyzją... jakoś mnoe ostatnio dopadło :(
 
Dziwić się że beta ch.. rośnie jak mi progesteron spadł do 16.9.
Pozamiatane [emoji1751]
Wiesz co? Nie wiem czy tak do końca wzrost bety uzależniony jest od stężenia progesteronu. Oczywiście jeżeli będzie grubo poniżej normy, to pewnie można poronic. Twoja beta nie jest poniżej normy. Moja beta była wysoka, bo już w 9dpt miałam 236, w 15dpt 2tys.. a mój progesteron 17,4 🤷‍♀️
 
Szyszka99, ja też szukam opinii o doktorze Augustyniaku. Chcę się do niego zapisać. Przeprowadziłam się niedawno do Bydgoszczy, mój wybór co do kliniki padł na Invicta i szukam opinii o tym lekarzu.
Jest okej ale jakbym miała wybrać Invicta to nie wiem czy bym się zdecydowała, lekarz nie robi USGtylko położna, jest mega drogo A lekarz tylko daje zalecenia jak coś. Pobranie komórek i ich transfer i tak jest w Gdańsku no w Bdg nie robią tego tak samo jak np inseminacji...
 
Hej dziewczyny, mam pytanko...
Czy któraś z Was miala może aż tak wysoką prolaktyne:
Serum prolactin level 4711 mu/L
70 - 566 mIU/l (pre-menopausal)
58 - 416 mIU/l (post-menopausal)
Właśnie dostałam wynik i powiem szczerze to się przeraziłam....
Hej Kochana . Ja od stycznia rozpoczęłam leczenie prolaktyny . Cykle zawsze miałam ale długie takie po 35-czasem 40 dni i okazało się ze prolaktyna norma do 27 a ja miałam 79 w miesiąc udało się zbić do 27 . W lutym miałam zacząć normalne starania o dzidZie i lekarka kazała odstawić mi lek ale okazało się ze po ciąży pozamacicznej mam niedrożne jajowody. Ostatnio w klinice przed procedura skontrolowalismy tą chadre i normę oni mieli do 500 a ja miałam 850 . Znów mam brać lek do stymulacji . Pytali się tez czy rezonans głowy miałam bo mogą byc jakieś guzki w głowie ale u mnie zbija się bardzo ładnie małymi dawkami leku wiec stwierdzili ze mam hiperprolaktynemie czy jakoś tak .
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z Was robila in vitro z nasienia dawcy? Potrzebuje wsparcia... chyba dopiero do mnie to dociera i nie mogę przestać o tym myśleć, jeśli się nie ogarnę to sie wykoncze... :( ciągle płacze nie wiem czemu, nie wiem o co mi samej chodzi skoro decyzja podjęta została już dawno...
Tak ja, i inseminacje i in vitro z nasienia dawcy
 
Do góry