reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziękuję ale mam właśnie takie 0,45 a przez 0,4 tak przechodzi? Ja już muszę mocno naciskać żeby przeszło. Ja mam cholernie cienką i wrażliwą skórę. Wszystko mnie boli więc dla mnie to udręka. Niestety mam 2xdziennie zastrzyk. Na długo dostałaś? Sam prolutex bierzesz czy dopochwowo też ? Jeśli chodzi o Kropka to ja też nic nie czułam a udało się! lepiej nie chcieć nic czuć bo potem ci się znudzi jak zaczniesz mieć mdłości i nos jak pies policyjny xd ja dopiero 26dpt a już to wszystko przeżywam 😳
Mi prolutex przechodzi przez te igły 0.30. Też muszę bardzo mocno naciskać bo idzie bardzo powoli ale dzięki temu mniej boli.
Ja sama załatwiłam sobie receptę, bo od mojego lekarza z kliniki mam zapisane tylko 2 razy po 4 utrogestany dopochwowo, ale jak zbadałam poziom proga to miałam tylko 7.5 ng.
Dodałam do tych dopochwowych 1 prolutex i progesteron podskoczył mi na 21 ng więc o niebo lepiej.
A co do kropka to chciałabym jakiś znak, że się wgryza bo kompletnie nic a nic nie czuję, nawet piersi mnie nie bolą. Ostatnio też nic nie czułam i beta była 0 😒
 
Mi prolutex przechodzi przez te igły 0.30. Też muszę bardzo mocno naciskać bo idzie bardzo powoli ale dzięki temu mniej boli.
Ja sama załatwiłam sobie receptę, bo od mojego lekarza z kliniki mam zapisane tylko 2 razy po 4 utrogestany dopochwowo, ale jak zbadałam poziom proga to miałam tylko 7.5 ng.
Dodałam do tych dopochwowych 1 prolutex i progesteron podskoczył mi na 21 ng więc o niebo lepiej.
A co do kropka to chciałabym jakiś znak, że się wgryza bo kompletnie nic a nic nie czuję, nawet piersi mnie nie bolą. Ostatnio też nic nie czułam i beta była 0 😒
Gdybym wiedziała że ten prolutex taki dobry już dawno bym się zdecydowała a powiem ci szczerze że lekarz dał mi go jako ostateczność. Dotąd brałam przecież końską dawkę doustnie i dopochwowo i nadal spadał.
Jutro pobiegam za strzykawkami, bo te mnie dobijają.
Ja miałam nieudane transfery i udany i nic oprócz bety nie wskazywało na to więc absolutnie się nie przejmuj. W piątek robisz betę? Który to dpt? Będę trzymać mocno kciuki. Musi się udać!
 
Gdybym wiedziała że ten prolutex taki dobry już dawno bym się zdecydowała a powiem ci szczerze że lekarz dał mi go jako ostateczność. Dotąd brałam przecież końską dawkę doustnie i dopochwowo i nadal spadał.
Jutro pobiegam za strzykawkami, bo te mnie dobijają.
Ja miałam nieudane transfery i udany i nic oprócz bety nie wskazywało na to więc absolutnie się nie przejmuj. W piątek robisz betę? Który to dpt? Będę trzymać mocno kciuki. Musi się udać!
Ten prolutex jest ostatecznością bo nie dość że strasznie drogi to jeszcze tak boli po podaniu no ale bardzo skuteczny.
A jakie te strzykawki masz teraz? Ja myślę, że przez to że prolutex jest oleisty to zawsze będzie ciężko go wstrzyknąć. Musisz sama wypróbować jakie igły ci bardziej pasują. Kup kilka i próbuj 😉
Betę robię w piątek, będzie to 7dpt blastki. Dziękuję za kciuki, przydadzą się bo powoli dopada mnie przerażenie 🥴
 
Ostatnia edycja:
Na razie mega dawki progesteronu bo jak na razie zamiast rosnąć to spada. I kolejna wizyta z USG w sobotę i będę się rozstawać z kliniką. Tylko nie mam u nas ginekologa w okolicy wybranego i nie wiem kompletnie gdzie się wybrać.
Jakiego proga bierzesz oprócz prolutexu i jaki masz teraz poziom? Miałaś transfer na sztucznym cyklu?
 
reklama
Do góry