reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witajcie dziewczynki 😚 życzę wam cudownego dnia 😍😍 nie jestem w stanie odszukać kalendarza ale wszystkim dziś życzę duzooo szczęścia i wspaniałych chwil 😍😍 ja dziś mogę powiedzieć że jestem prawdziwa szczęściara 😍 przyszły mi wszystkie wyniki... Naprawdę jestem w wielkim szoku... Az nie dowierzam ze to się stało... Po południu dzwonię do lekarza że już wszystkie są i zaczynam przygotowywać się do transferu ❤️ oczywoscie pierw małpa musi przyjść. Jak tylko zobaczyłam to zaczelam się cała telepać ze szczęścia. 😍😍 Normalnie nie dowierzam.... Wszędzie napisane że się długo czeka a ja już po tygodniu je wszystkie mam ❤️ jutro prawdopodobnie teleporade będę miała z hematologiem i czekam z utęsknieniem na małpę 😍😍😍😍❤️
Ty robilas badania z immunologia i tak szybko Ci przyszły? A gdzie je wykonywałaś i ile to kosztowało bo coś czuję, że mnie też to czeka.
 
reklama
Ty robilas badania z immunologia i tak szybko Ci przyszły? A gdzie je wykonywałaś i ile to kosztowało bo coś czuję, że mnie też to czeka.
Robiłam w legnicy. Poprosiłam Panią z rejestracji aby przyspieszyć wynik pani. Powiedziała że zrobi wszystko co w jej mocy i napomknie tym co zabierają krew aby były szybciej. Chodź mówiła że nic nie obiecuje bo teraz wszystko jest zawalone testami na covid..miała jeszcze maila napisać że mi bardzo zależy aby były szybciej . Jak widać ma duża siłę i wyniki juz sa. Co najlepsze nie płaciłam ani grosza więcej... Dzis jade jej podziękować. Bo dzięki niej już mam wyniki, dzięki niej mogę podejść do transferu w maju. A wyniki które robiłam w załączniku. Koszt około 1500 zł
 

Załączniki

  • IMG_20210412_201856.jpg
    IMG_20210412_201856.jpg
    922,2 KB · Wyświetleń: 52
  • IMG_20210412_201902.jpg
    IMG_20210412_201902.jpg
    860 KB · Wyświetleń: 49
  • IMG_20210412_201911.jpg
    IMG_20210412_201911.jpg
    870,9 KB · Wyświetleń: 51
reklama
@Aduś16 @Ewunka @Martaem1983 @mona993 Dziewczyny powodzenia dzisiaj. Trzymam ogromne kciuki za Was wszystkie i czekam na dobre wieści ✊✊✊
@Caro♤♤♤♤ tak bardzo bym chciała, żeby to było za wcześnie 🙏

I jeszcze jestem dzisiaj myślami z jedną cudowną dziewczyną, która również ma bardzo trudną sytuację. ❤❤❤
Siędzie na poczekalni i czekam na wizytę, jest opóźnienie,a jak akurat się od wczoraj słabo czuje. Ciagle mi niedobrze i jest mi słabo 🙄
Boje się, ze zaraz gdzieś zwymiotuje 😬
 
Do góry