reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak, mam zalecenia od Paśnika. Encorton 3 dni przed transferem i accofil 2/3 ampułki codziennie - to duża dawka... Wyślę mu maila, ale nie mam pojęcia czy i kiedy odpisze, bo dostać się na wizytę nie ma szans...
No wiem, że nie ma szans i że ciężko go złapać. Wyślij mu też smsa z info że wysłałaś bardzo ważnego maila 😉 Może odczyta szybciej
 
hej laski, mam pytanie czy kiedykolwiek jakiś lekarz powiedział Wam, że można podciągnąć jakość komórek jajowych jakimiś suplementami czy raczej takie cuda nie istnieją ?
 
hej laski, mam pytanie czy kiedykolwiek jakiś lekarz powiedział Wam, że można podciągnąć jakość komórek jajowych jakimiś suplementami czy raczej takie cuda nie istnieją ?
ja uwqzam ze mozna, ale tez kazdy przypadek jest inny. moj doktor byl sceptyczny ale w stanach to ponic standard suple na jakosc
ja bralam w kazdym badz razie
 
Dziewczyny czy miala ktoras z Was szczepionkę na krztusiec? Niby nie miało być skutków ubocznych a mnie rozbolała głowa , gardło, mięśnie nóg i cholera wie czy to po tym... zaszczepili mnie wczoraj a dziś rano mnie takie objawy dopadły. Do tego brak snu od 3:confused:

@mala_Mi 80 odliczam do Twojej bety!!!! Budujesz dzis napięcie
Ja miałam w środę szczepionkę i nic się nie dzieje.
 
Dziewczyny potrzebuje pomocy! Wczoraj miałam histeroskopie, ale wszystko było dobrze i nie pobrali mi nic do badania. I teraz się tak zastanawiam czy jeszcze w tym cyklu, dziś mam 9 dpt mogłabym podejść do kriotransferu na cyklu naturalnym czy może któraś z Was tak miała? Czy sądzicie, że to jest możliwe.?
 
reklama
Do góry