reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Muszą się utrzymywać dłużej skoro tu szczepią juz od 16tc, inaczej by tego nie robili w tym kraju. Zanim ustalili dolny limit uwazam musieli jakimiś badaniami to poprzeć
Wg info ktore mam szczepienie przed 20tc sprawia, ze przeciwcial.jest bardzo malo wiec ochrona minimalna. Miedzy 20 a 27tyg mozna to robic, ale nadal ilosc przeciwcial nie jest satysfakcjonujaca, dopiero po 28tc szczepionka spelnia prawidlowo swoja funkcje.
 
Dzisiaj martwię się prenatalnymi 🙄pani dr na wizycie powiedziała ze jak się będą wiercić tak jak dziś to będzie ciężko zrobić badanie..dzisiaj rano zjadłam tylko małe prince polo...
U mnie na genetycznym też był problem, mała fikała strasznie. Ale lekarz bardzo spoko, widać, że bardzo mu zależało, żeby to badanie było takie, jakie powinno. Wysłał mnie na spacer, kazał napić się wody i wrócić za 10 min. Było już okej ☺️ także trochę poświęcił mi czasu.
Teraz połówkowe 14.05
Ale co do zmartwień, to mnie dzisiaj jakby pobolewa brzuch na dole, nawet nie to, że ból, tylko tak go czuję i mam schizę, bo dawno tak nie miałam. A że wczoraj miałam schizę, że się martwię, bo dawno nie miałam USG to dzisiaj wcale nie jest mi lepiej. Wizyta dopiero 04.05, zastanawiam się, czy dla świętego spokoju nie pojechać gdzieś na usg
 
Już po wizycie jajniczki ok , podwozie tez wporzadku . 28 kwietnia jeszcze jedna wizyta bo odrobinkę jakiejś wody tam było i dr chce sprawdzic czy jej będzie wiecej czy mniej . To nic niepokojącego. 29 albo 30 małpa i od 2 dnia cyklu menopur 150 i 6 dnia cyklu monitorong i dochodzi orgalutran a resztę będę wiedziała wsYstko dokładnie 28 💪
To super! Wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin. Spełnienia marzeń ! 🥰
 
Wg info ktore mam szczepienie przed 20tc sprawia, ze. Anglicy przeciwcial.jest bardzo malo wiec ochrona minimalna. Miedzy 20 a 27tyg mozna to robic, ale nadal ilosc przeciwcial nie jest satysfakcjonujaca, dopiero po 28tc szczepionka spelnia prawidlowo swoja funkcje.
Dla mnie to też się wydawało wcześnie ale takie oficjalnie podają informacje na państwowej stronie NHS więc widocznie robili swoje badania w tym kierunku które wykazały że od 20tc wystarcza ta ilość przeciwciał. Anglicy sa znani z tego ze sami wiele badań przeprowadzają i robia trochę inaczej niż 'inni'....Czy im ufać, raczej nie mam wyboru :confused:
 
reklama
Do góry