reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie masz za co kochana
znam Twój ból ...sama bym ryczla tak żeby usłyszałam mnie cały świat ale co mi to da ... Widocznie taki mój los
A napisze Tobie jeszcze coś
Moja siostra była w ciąży zrobiła USG ...przyszla do mnie i powiedział " patrz i się ucz jak się to robi ciotka " i rzuciła mi zdjęcie USG na stół
Wiesz co moje serce rozerwało się na miliony kawałkow i jakby nie dobroć mojego męża to ...marny mój los
Bardzo kocham jej dzieci ale ból mam w sercu ...i pewnie zostanie ze mną na wieki
Te słowa mam do dziś w głowie zawsze i wszędzie
Los zabrał jej to dziecko niestety 😥a ja jeszcze ocieralam jej łzy w szpitalu ...


Musimy być dzielne ❤️
Straszne 😥 ale ona zna Wasze problemy? Czasami niektórzy nie mają wyczucia... Współczuję
 
Nie obowiazkowa, ale szczepisz sie Ty, a dziecko ma przeciwciala. W zlobku mojej corki ledwo uratowali noworodka, ktory zachorował na krztusiec, a mama nie byla zaszczepiona.
Nie widze powodu, zeby sie nie szczepic.
To są właśnie takie dylematy...z jednej strony tak z drugiej nie. Nie jestem zwolenniczką ale wszystko oczywiście trzeba rozważyć
 
Ta szczepionka obowiązkowa? Któraś z was nie szczepiła?
W Hiszpani nie ma szczepień obowiązkowych wszystkie są dobrowolne .
Szczepiłam się w pierwszej i drugiej ciąży na grypę i krztusiec.
Dzieci szczepie na wszystkie szczepienia z kalendarza + rotavirusa i meningokoki B ( bexero) C mamy w kalendarzu , pneumokoki też.
W Polsce z tego co wiem też krztusiec nie jest obowiązkowy.
 
reklama
Do góry