reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Powiem Wam dziewczyny, że to datowanie to średnia przyjemność [emoji85] .
W ogóle dzisiejszy poranek to jakieś nieporozumienie [emoji85] ale jadę z winem na obiad do szwagierki się odstresować! Jutro jeszcze powdycham świeżego, wiejskiego powietrza u rodziców[emoji6] i w Niedziele wracam do chłopa.
Chwilę przerwy od badań. Przyda się bo wracam serio zmęczona. Chyba limit mojej cierpliwości i chęci walki wyczerpuje się powoli[emoji2368]
A możesz w wolnej chwili ( jak już się odstresujesz) napisać coś więcej o tym datowaniu. Ja też mam je mieć w przyszłości 🥴
Wyniki pewnie będziesz miała za 2 tygodnie i co wtedy? Już transfer czy jeszcze cię będą dręczyć?
 
reklama
Laski czy to normalne, że przy gonapeptylu i menopurze boli łeb? xd umre zaraz chyba, nie wiem czy mnie przewiało bo kicham czy bol jest od tych hormonkow? :D
Wiele dziewczyn skarży się na bóle glowy, ja też miałam. Ale jeśli ból jest duży to powinnaś się chyba skonsultować z lekarzem. Wiesz czasami mogą się zdarzyć jakieś nieoczekiwane reakcje na lek
 
10 komórek przy takim amh to bardzo dobry wynik, rezultat jak na pierwszą procedurę też dobry, bo coś się zadziało. Moim zdaniem lepiej jak beta ruszy, u mnie 2 razy totalne zero więc też nie wiadomo co jest problemem.
Co do suplementów na poprawę jakości komórek to wielu lekarzy nie wierzy, że mogą pomóc. Ja przy 3 poprzednich stymulacjach brałam je na własną rękę. Ostatnia pani doktor jako pierwsza oficjalnie zaleciła suplementy.
Ty jesteś młoda więc twoje komórki raczej są dobre ale myślę, że możesz się delikatnie suplementować. Na pewno koenzym q10 nie zaszkodzi, oczywiście wit d, folik. Ja tym razem mam też brać fertilwoman plus, drogie ale mają dobry skład.
Ja z kolei boję się trochę tego dhea, bo naczytałam się zagranicznych opracowań, które mówią, że dhea w połączeniu z lekami do stymulacji mogą "ugotować" komórki. Nie wiem, czy to prawda ale jeśli mój poziom Dhea-s okaże się niski to będę go brała tylko do momentu rozpoczęcia stymulacji. Tak na wszelki wypadek
No widzisz mi kazał brać cały czas ten biosteron ...a ja dopiero w sierpniu mam mieć biopsje endometrium więc jeszcze trochę mi zostało
Biorę witaminę d sama sobie zalecilam 🤭🤭🤣
A Ty kiedy zaczynasz ?
 
Wiele dziewczyn skarży się na bóle glowy, ja też miałam. Ale jeśli ból jest duży to powinnaś się chyba skonsultować z lekarzem. Wiesz czasami mogą się zdarzyć jakieś nieoczekiwane reakcje na lek
Kurde wzielam paracetamol, wolę nie pisać do nich bo już raz napisałam, że chyba bierze mnie przeziębienie i czy mogę max grip a dokładnie wczoraj to mi odpisały położne, że mam monitorować objawy bo może będzie trzeba test na covid zrobić 😂 i że ten max grip na bazie paracetamolu moge wziac. A ja przecież jestem zaszczepiona i jak im o tym przypomniałam to zero odzewu... No i ogólnie tam nie ma kontaktu z doktorem tylko z polozną- opiekunką pacjenta.


Tak samo 5 maja mam wizytę telefoniczną 😂 rano jadę na usg które robi położna i badania z krwi i lekarz później dzwoni i będzie mi mówił co dalej czy pickup czy dalej stymulujemy.
 
W ogole mam trochę stresa dziewczyny , bo normalnie produkuje dużo jajek bo lekarz z 3 miesiące temu ale inny nie ten z kliniki powiedział, że mam 5 na jednym Jajniku i przy dobrym nasieniu to nawet 5raczki by mogły być. A dzisiaj mam 3 dzień stymulacji i bebzol mam jak balon, czy hiperstymulacja występuje po pickupie czy może byc przed? 😅 bo sie boje, że do tego 5 maja jest możliwość pęknięcia na pół mojego podbrzusza 😂
 
reklama
No widzisz mi kazał brać cały czas ten biosteron ...a ja dopiero w sierpniu mam mieć biopsje endometrium więc jeszcze trochę mi zostało
Biorę witaminę d sama sobie zalecilam 🤭🤭🤣
A Ty kiedy zaczynasz ?
Tak jak pisałam ja gdzieś to czytałam na amerykańskich stronach. Ilu lekarzy tyle opinii, nie wiadomo, która właściwa.
Niedobór wit D wpływa na zaniżenie amh więc zdecydowanie dobrze sobie zaleciłaś 😊
Ja 14.05 mam histero, potem wracam do UK i pewnie jakoś dopiero w sierpniu rozpocznę kolejną stymulację jeśli będą wznowione loty międzynarodowe. U mnie dużo też zależy od sytuacji covidowej
 
Do góry