reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziękuję. Właśnie nie byłam pewna, czy robili ci to już na lekach.
Czyli generalnie 1 cały cykl "zmarnowany" bo trzeba się przygotować jak do transferu a transferu nie ma [emoji17]
Słabo to widzę u siebie, jeśli nie zniosą kwarantanny to nie dam rady tyle razy przylatywać
No właśnie niestety trzeba znów te hormony w siebie ładować [emoji85]
Też mi się to w ogóle nie podobało bo chciałabym je ograniczyć w miarę możliwości bo mój organizm się buntuje [emoji85]
Oby to coś tylko wniosło.
No ja będę miała czwarta kwarantanne teraz po powrocie więc rok 2021 spędzam odizolowana [emoji1787]
 
reklama
No właśnie niestety trzeba znów te hormony w siebie ładować [emoji85]
Też mi się to w ogóle nie podobało bo chciałabym je ograniczyć w miarę możliwości bo mój organizm się buntuje [emoji85]
Oby to coś tylko wniosło.
No ja będę miała czwarta kwarantanne teraz po powrocie więc rok 2021 spędzam odizolowana [emoji1787]
Dziewczyny ja Wam współczuję z tymi lotami i kwarantanna ...oby to się szybko skończyło 😔😔😔
 
Nie skończy się...ludzie nie chcą się szczepić.
Ja się nie zamierzam szczepić 🤷🏼‍♀️ - przecież nie daje to żadnej gwarancji , znam osoby które zaraz po 2 szczepionce ciężko przechodziły covida noi kompletnie nie działa na mutacje wiec sensu nie widze 🙃. Moja pani ginekolog i lekarz który się mną zajmuje w klinice tez odradzają przy staraniach o ciąże .
 
Ja się nie zamierzam szczepić 🤷🏼‍♀️ - przecież nie daje to żadnej gwarancji , znam osoby które zaraz po 2 szczepionce ciężko przechodziły covida noi kompletnie nie działa na mutacje wiec sensu nie widze 🙃. Moja pani ginekolog i lekarz który się mną zajmuje w klinice tez odradzają przy staraniach o ciąże .
Ja tez sie nie zaszczepie.Nie bede krolikiem doswiadczalnym.Najpierw mialo byc ze szczepionki 2 i juz.Teraz trzeba 3 dawke i co roku.A i tak gwarancji nie ma.Nie krytykuje tych co sie zaszczepili po prostu ja tego nie zrobie co nie oznacza ze jestem przeciwna innym szczrpionkom bo nie,tylko na covid😉
 
Ja tez sie nie zaszczepie.Nie bede krolikiem doswiadczalnym.Najpierw mialo byc ze szczepionki 2 i juz.Teraz trzeba 3 dawke i co roku.A i tak gwarancji nie ma.Nie krytykuje tych co sie zaszczepili po prostu ja tego nie zrobie co nie oznacza ze jestem przeciwna innym szczrpionkom bo nie,tylko na covid😉
wydaje mi sie ze ile ludzi tyle opini, ja sie szczepie np, transfer opozniam zeby wlasnie wziasc 2 dawki szczepionki. pewnie dopiero w sierpniu bede transowac, moj lekarz np popera szczepienia ale to jrst kazdego indywudualna decyzja i nie ma co dyskutowac czy lepiej szczepic czy nie
 
Kochane mam pytanie odnośnie stymulacji . Dziś 4 dzień cyklu , jestem po 2 zastrzykach menopur . Okres zawsze miałam po 6 dni . A ja już wczoraj mało co miałam a dziś to minimalne ślady ... tez tak miałyście podczas stymulacji ? Przez pierwsze 2 dni „lało się jak z dzika ” a teraz wogole ?🙃
 
No właśnie niestety trzeba znów te hormony w siebie ładować [emoji85]
Też mi się to w ogóle nie podobało bo chciałabym je ograniczyć w miarę możliwości bo mój organizm się buntuje [emoji85]
Oby to coś tylko wniosło.
No ja będę miała czwarta kwarantanne teraz po powrocie więc rok 2021 spędzam odizolowana [emoji1787]
Kochana ja 4 miesiące jak na kwaranntanie, wszystko w IE było zamknięte, po przylocie do kraju, kwarantanna w hotelu 🙈 na szczęście pomału otwierają, we wtorek wracam do pracy w końcu! I już planuję urlop 😉 i będę mogła zacząć stymulację 😊😊
 
reklama
Dziękuję. Wydarzyło się coś kosmicznego, pierwszy raz jestem w ciąży. Ja stara d.. i mój mżonek z 1,5% morfologia nasienia, to się nadaje do księgi guinessa.
Może to nadinterpretacja, ale oboje zrobiliśmy sobie oczyszczanie organizmu.

Kochana wiem, że tym razem u Ciebie się nie udało w Czechach... tak mi przykro, ale jeszcze nie powiedziałaś ostatniego słowa. Proszę przypomnij mi czy Wy tam mieliście jeden zarodek?
 
Do góry