reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tez mnie właśnie zaczyna delikatnie mdlić. Brzuch urósł póki co nie boli- odczuwam go ale dramatu nie ma. Chce mieć to już za sobą… . Ty w sobotę , ja na 90 proc w niedziele 😜.
Ja jeszcze dziś menopur i rano gonapeptyl A wieczorem ovitrelle 🙄 czy mój doktor chce mnie pęknąć? 🤣

współczuję kochana wiem doskonale co czujesz, zaraz będzie po robocie, tyle to wytrzymamy 😊🤗

Doktor jeszcze mi zalecił dostinex dzisiaj i tydzień temu, Tobie też?

Wstępnie po miesiączce mam się zgłosić by sie przygotować w tym basteobhm cyklu po tym na transfer... ciekawe czy to tak wyjdzie jak mówił
 
Dziewczyny, jestem po prenatalnych i wszystko ok😊😊😊kamień z serca, bliźniaki zdrowe 😍
 

Załączniki

  • 28080EEA-8F6F-41F1-BDC6-0C214B2A0061.png
    28080EEA-8F6F-41F1-BDC6-0C214B2A0061.png
    166,8 KB · Wyświetleń: 83
Witam was moje drogie staraczki!
Pewnie mnie tutaj juz nikt nie pamięta i to będzie bardzo dobry znak [emoji2960][emoji6] jednak zawsze duchem będę trzymać za was kciuki.

Z pytaniem do was przychodzę. Jakie badania są potrzebne do transferu? Niebawem zapisywać się będę do gina na kontrolną cytologię i tak myślę co aktualnie jest potrzebne?
Badanie piersi też jest nadal wymagane?
Ja psmietam [emoji1787][emoji23]
Szalona co Ty kolejna ciążę planujesz?[emoji9][emoji9]
 
Hej,
Robiłam prenatalne w 12 tygodniu i dostałam wyniki i trochę się martwię, lekarz napisał że mam pośrednie ryzyko trisomii 21 czyli Downa. Co myślicie o tych wynikach? Dodam że mam cukrzycę ciążowa i zespół antyfosfolipidowy, biorę oczywiście heparynę i mam dietę i mierze cukier. Lekarz niestety tych chorób nie uwzględnił nie wiem czemu.

Zobacz załącznik 1267344Zobacz załącznik 1267345
U nas nizsze niz 1;1100 jest ok.
Mialam pdoobne jak Ty i moja gin zasugerowala, ze warto zrobic badanie wolnego plodowego dna, dla spokoju. Mialam wtedy 34 lata. Zrobilam. Mam zdrows corke.
Te normy zmieniaja co jakis czas. 4 lata temu granicą bylo 1:700.
 
reklama
Ja jeszcze dziś menopur i rano gonapeptyl A wieczorem ovitrelle 🙄 czy mój doktor chce mnie pęknąć? 🤣

współczuję kochana wiem doskonale co czujesz, zaraz będzie po robocie, tyle to wytrzymamy 😊🤗

Doktor jeszcze mi zalecił dostinex dzisiaj i tydzień temu, Tobie też?

Wstępnie po miesiączce mam się zgłosić by sie przygotować w tym basteobhm cyklu po tym na transfer... ciekawe czy to tak wyjdzie jak mówił
Właśnie nie 🤷🏼‍♀️. A powiedz mi jakiej masz wielkości te jajeczka ? Qwa mam wrażenie ze długo mnie trzymają 🤔.
 
Do góry