reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Właśnie nie 🤷🏼‍♀️. A powiedz mi jakiej masz wielkości te jajeczka ? Qwa mam wrażenie ze długo mnie trzymają 🤔.
Nie mam pojęcia... nie powiedzieli mi właśnie jakiej wielkości i ile sztuk, tylko widzialam tyle ile mi pokazała podczas USG to se naliczyłam kilkanaście ale pewnie nie wszystkie bo lekarz mówi, że bardzo dużo jest, może muszą Ci podrosnąc. A jakie dawki menopuru masz?? bo ja miałam 225 trzy razy A potem już 150
 
Prosze i pomoc dziewczyny dziekuje
 

Załączniki

  • IMG-20210505-WA0001.jpg
    IMG-20210505-WA0001.jpg
    89,3 KB · Wyświetleń: 95
reklama
Ja psmietam [emoji1787][emoji23]
Szalona co Ty kolejna ciążę planujesz?[emoji9][emoji9]
Kochana baaaardzo intensywnie myślę, ale nie ode mnie tylko to zależy. [emoji87] Ja bym mogła już dziś zaczynać przygotowania i w podskokach biec po bliźniaki [emoji3590][emoji3590]

Taka szalona ja, dla mnie ciąża to coś wspaniałego a malutkie urwisy spełnieniem marzeń.
 
Do góry