reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Invicta, Warszawa, kolejna beta po 10, czyli w najbliższą sobotę. Dziękuję, że mi odpisałaś, to moje II podjeście, kilka lat starań i przyznam, że nie panuje nad sytuacją 😭😭
Wiem że trudno zapanować nad stresem ,ale to niczego nie zmieni
Musisz wierzyć ...tylko czas pokaże co będzie dalej
Też miałam tak jak Ty (takie objawy )lecz każda z nas jest inna
Zwróć uwagę jutro jak sytuacja
Może naprawdę to tylko podrażnienie
Trzymam mocno kciuki za Cb ✊✊🙏
 
reklama
Nie martw się na zapas, ja mam brązowe plamienie od ponad tygodnia, obecnie prawie 9tc. Byłam u dwóch lekarzy to sprawdzić i żaden nie znalazł przyczyny plamienia, z dzieckiem wszystko dobrze, więc nie zawsze plamienie oznacza to najgorsze. Może po prostu spadek progesteronu albo uszkodziła coś podczas aplikacji luteiny? Może zbadaj wcześniej progesteron
Invicta, Warszawa, kolejna beta po 10, czyli w najbliższą sobotę. Dziękuję, że mi odpisałaś, to moje II podjeście, kilka lat starań i przyznam, że nie panuje nad sytuacją [emoji24][emoji24]
 
Dziewczyny Pomocy!

Właśnie zaobserwowałałam przy aplikacji luteiny brunatny śluz. Nie jest go dużo ale czy któraś z Was miała podobnie?
Jesli piszesz ,ze Beta dwa dni temu na weryfikacji byla 55,to moze podlec gdzies dzisiaj,zrob ja jeszcze raz i zobaczymy jak przyrasta.Chyba tylko to cie uspokoi,zanim do jutra oszalejesz z nerwow.Te kropki,sluzy tu chyba wszystkie znamy🙄ciezko jednoznacznie powiedziec skad to sie bierze,przewaznie to nic nie znaczy.Mam nadzieje,ze u Ciebie tez rak bedzie.Trzymaj sie😘
 
8dpt, 5 dniowe zarodki.
też tak miałam w 9dpt i stresss. jak to brazowawy śluz to u mnie okazało się podrażnienia od luteiny i później od wkładania palucha szyjka była podrażniona i podkrwawiona dluzszy czas bo tak sumiennie wkladalam . aplikacja palcem, nie używaj aplikatora jakby co. warto sprawdzic oczywiście. trzymam kciuki.
 
też tak miałam w 9dpt i stresss. jak to brazowawy śluz to u mnie okazało się podrażnienia od luteiny i później od wkładania palucha szyjka była podrażniona i podkrwawiona dluzszy czas bo tak sumiennie wkladalam . aplikacja palcem, nie używaj aplikatora jakby co. warto sprawdzic oczywiście. trzymam kciuki.
Ooo ja też sumiennie tym razem to tego podchodzę 😁 Brzuch boli dalej, ale poczekam do jutra. Jutro mam od razu konsultację z lekarzem to przynajmniej noe będę googlować całydzień i się zadręczać. MIŁEGO DNIA dziewczyny i samych dobrych wieści dzisiaj! 🌞🌞🌞🌞
 
Plamienie implantacyjne po implantacji? Po pozytywnym tescie i Becie? 🤔
Przecież to dopiero 9 dpt (nie wiem czy brałaś ovitrelle bo test i beta mogą byc z tego też). Do mnie wczoraj dzwonił dr L gratulując ładnej bety, ale mówił, żebym nadal się oszczędzała i nie pracowała jeszcze bo zarodek musi się dobrze „wgryźć”😉
 
reklama
też tak miałam w 9dpt i stresss. jak to brazowawy śluz to u mnie okazało się podrażnienia od luteiny i później od wkładania palucha szyjka była podrażniona i podkrwawiona dluzszy czas bo tak sumiennie wkladalam . aplikacja palcem, nie używaj aplikatora jakby co. warto sprawdzic oczywiście. trzymam kciuki.
Ja 3 lata temu po lutinusie i luteinie miała też podrażnienie i nikt się tym nie martwił jak zgłaszałam. A teraz tuż przed transferem dr L zobaczył, że mocno mi zalega więc słabo mi się wchłania i słabo ją toleruję więc od razu zmienił na cyclogest 400 mg oraz jeden zastrzyk prolutex dziennie. Zupełnje inna bajka , nic mnie nie podrażnia, tabl w formie czopka bardzo gładko wchodzi, mało wycieka więc większość się wchłania. Szkoda, że nikt wtedy nie powiedział mi, że jest coś lepszego niż lutinus (i te nieszczęsne aplikatory😫)
 
Do góry