reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny u mnie jutro punkcja. Jak się przegotować? czy u was trzeba było mieć swoja piżamę np? jakaś wodę po zabiegu? na co zwrócić uwagę przy wypisie? co w nim powinno sie zawierac?
czy moze byc tak że nie pobiorą pęcherzyków? czy mogą jakies inne zabiegi na macicy zrobić przy okazjhi? jak to u was wyglądało?
 
reklama
Dziewczyny,
Właśnie dostałam leki na wywołanie. Poronienie w toku, dr przebił mi pęcherz płodowy i czekam na skurcze. Jak dobrze pójdzie to pójdę jutro do domu. To były najgorsze 3 tyg w moim życiu.Trzymajcie kciuki żeby poszło szybko.
Dużo siły dla was. Tak cholernie mi przykro [emoji24]
 
Trzymam kciuki, mnie to czeka w przyszły piątek najprawdopodobniej...
Dziewczyny u mnie jutro punkcja. Jak się przegotować? czy u was trzeba było mieć swoja piżamę np? jakaś wodę po zabiegu? na co zwrócić uwagę przy wypisie? co w nim powinno sie zawierac?
czy moze byc tak że nie pobiorą pęcherzyków? czy mogą jakies inne zabiegi na macicy zrobić przy okazjhi? jak to u was wyglądało?
 
Hej dziewczyny. Nie chce wyjść na jakąś psychiczną bo i tak się tak czuje ale potrzebuje słowa otuchy lub wpierdolu [emoji1787] wewnętrznie jest mi lepiej jak zobaczyłam wczorajszą bete 6dpt. Jest dwucyfrowa i pewnie jest tam coś z ovitrell ale moja Też tam jest - tak myślę. Tylko nie wiem jak wytrzymam do poniedziałku by ją ponownie zbadać bo cholernie boje sie, że coś zepsułam tym dwudniowym stresem... naprawdę stresowalam sie nieziemsko, nie mogłam spać budziłam sie z bólu żołądka - coś okropnego... dzisiaj mi lepiej, wczoraj dużo rozmawiałam z mężem... Ale nadal gdzieś tam czuje niepokój i nie wiem jak wyeliminować z głowy to, że jak coś będzie nie tak to będzie moją winą...
Zluzuj i zlituj sie nad kropkiem ile jesteś w stanie to zrobić.

Moja historia. Podchodziłam do drugiego transferu z płaczem. Stres przeżywałam ogromny do pozytywnej bety. Akurat przed samym transferem w moim życiu wydarzyło się coś dosyć strasznego dla mnie i nie mogłam sobie z tym poradzić. Teraz mam 1,5 roczne dziecko całe, zdrowe. Cudowne i zachwycające.

Beta w 6 dpt. blastki bez zastrzyku to 21 [emoji6]
 
Ja mam relanium przez 4 dni łącznie z dniem transferu, czyli teoretycznie nie było szans zaszkodzić zarodkowi... Biorę, bo mi pomaga...
Bardzo miłe słowa, dziękuję Ci za nie, ogólnie jestem dość bezpośrednia, więc jak zasłużysz, to do pionu też Cię ustawię [emoji8]... Nie martw się, to i tak nic nie zmieni... Jest beta, więc pierwszy mały sukces za tobą... Dzisiaj nie ma sensu robić, ale jutro tak... Nie powinna już spadać... Ale może bardzo nie urosnac, bo jeszcze możesz mieć ślad ovitrelle...
Ja relanium brałam 3x dziennie do 6dpt (wtedy już miałam odstawić)
 
Zluzuj i zlituj sie nad kropkiem ile jesteś w stanie to zrobić.

Moja historia. Podchodziłam do drugiego transferu z płaczem. Stres przeżywałam ogromny do pozytywnej bety. Akurat przed samym transferem w moim życiu wydarzyło się coś dosyć strasznego dla mnie i nie mogłam sobie z tym poradzić. Teraz mam 1,5 roczne dziecko całe, zdrowe. Cudowne i zachwycające.

Beta w 6 dpt. blastki bez zastrzyku to 21 [emoji6]
Już sie ogarnęłam! Dzisiaj lepiej się czuję i dziękuję za tą wiadomość! :*
 
reklama
Dziewczyny u mnie jutro punkcja. Jak się przegotować? czy u was trzeba było mieć swoja piżamę np? jakaś wodę po zabiegu? na co zwrócić uwagę przy wypisie? co w nim powinno sie zawierac?
czy moze byc tak że nie pobiorą pęcherzyków? czy mogą jakies inne zabiegi na macicy zrobić przy okazjhi? jak to u was wyglądało?
Ja dostałam rozpiskę, miałam wziąć koszulę nocną bo tylko podwijałam ją wysoko i hop na fotel do pickupu, klapki i szlafrok. Wodę powinny Ci podać :) pobrac pobiorą nie martw się, po zabiegu powinni Ci powiedzieć ile. Gdzie sie leczysz? Dziewczyny jeszcze tu pisały by nie używac perfum ani pachnacych mocno kosmetyków bo związki chemiczne które sie ulatniają moga zniszczyć komórki chociaz ja dosłownie 20 minut przed kjeszcze sie psiknelam na rece perfumami i psioche mokra pachnąca chusteczką przecieralam i nic sie raczej nie wydarzyło... bo mam 6 blastek i jedna w brzuchu po transferze.
 
Do góry