reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej! U mnie to wyglądało tak ze musiałam przyjechać do kliniki na pół godziny przed planowanym zabiegiem. Oczywiście na czczo. Musiałam być bez makijażu, bez soczewek kontaktowych. Miałam swoją piżamę, kapcie oraz obowiązkowo grupę krwi z dwóch różnych badań.
U mnie dokładnie tak samo i oczywiście przynajmniej jeden paznokieć niepomalowany 💅
 
reklama
7dc i takie wyniki... Co myślicie?
IMG_20210611_154016.jpeg
IMG_20210611_154026.jpeg
 

Załączniki

  • IMG_20210611_154016.jpeg
    IMG_20210611_154016.jpeg
    50,6 KB · Wyświetleń: 40
  • IMG_20210611_154026.jpeg
    IMG_20210611_154026.jpeg
    45,6 KB · Wyświetleń: 44
Dziewczyny, czy brzuch może boleć jak na @ od 2 dni i wszystko może okazać się jednak dobrze? Jutro 10tpd i beta ale ten brzuch nie przestaje. Widziałam, że pisałyście o nospie, myślicie, że pomoże?
Mnie bolal tak bardzo ze myslalam ze zwariuje.Bylam jeszcze przed okresem wiec myslalam ze po ptokach A dzis jestem w 39 tyg.ciazy👍
 
Tak, dobrze pamiętasz!❤️ Nikt mi już nie dawał szans, tylko dr Lewandowski oczywiście jak to on skromnie mówiąc: „Mamy tylko 10% szans, ale dobre i to, macica ładna, jest gdzie podać”. I namówił mnie na polowanie na mój jedyny pęcherzyk z mojego jedynego zdrowego jajnika❤️ Wycałuję go jak już zobaczymy wspólnie serducho!
Możemy sobie rękę podać 😊 Novum ma nosa w takich przypadkach, u mnie były 2 pęcherzyki jeden okazał się pusty a w drugim była komórka, z tej jednej komórki 05.05 urodził się mój synek - ja nie wierzyłam, że coś z tego będzie a Zamora cały czas mówił, że od niego wyjdę w ciąży 🙂 po porodzie ucałowałam go wirtualnie i wysłałam zdjęcie cudu, którego dokonał.
 
reklama
Do góry