reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja tez wyjechałam do Polski z Francji z całą rodziną plus bratanica i co....auto nam siadło w środku Niemiec poorostu masakra.Wiecie co moje dzieci są takie grzeczne a malutka to wogole anioł.Czekamy juz od 5 rano na parkingu a ona nie płakała ani raz.Jedyna osoba która płakała to ja.
k
Ja to widzę podobnie jak Ty, na starania poświęciłam x miesięcy i nie jestem szczęśliwa, ze dostane za granicą 4 miesiące macierzyńskiego i ewentualnie 2 miesiące bezpłatnego urlopu.. Jest tak jak mówisz, dzieci się jeszcze nachodzą do przedszkoli, szkół itd, a my się jeszcze też x lat napracujemy, więc tego czasu chciałabym mieć więcej, ale niestety [emoji1745]
 
Cześć dziewczyny! [emoji847] I ja już zaczelam przygotowania do transferu, dzisiaj pierwszy raz wzięłam estrofem.. w poniedziałek idę na kontrolę [emoji4]

Pytanie do dziewczyn które też brały estrofem.. miałyście jakieś skutki uboczne? Czy normalnie się czulyscie? [emoji38]
Zupełnie normalnie się po nim czułam [emoji6] niech endometrium pięknie rośnie [emoji123]
 
No jaki prezent od losu dostałaś :-) 6h ciągiem :-) tylko nie popsuj buehehe
On od początku był grzeczniutki nawet płacze to jak kotek, sporadycznie idzie w wysokie tony przeważnie jak jest mega głodny. Zawsze mu powtarzam, że 10 lat czekałam na niego to mi wszystko wynagrodził, pierwszy miesiąc dzień i noc spał z przerwami na jedzenie co 2-3h, teraz od jakiegoś czasu w nocy budzi się raz i później o 6 wstaje, do 9 jest aktywny zje inidzie spać na 30 min, a później od 13 do 15 i od 17 do 19-20 śpi. Tak dostałam dar od losu żadnych kolek, problemów z kupką itp. Jedynie ma asymetrie urodzeniową i cofniętą szczękę, ale to się leczy.
 
Ja akurat jestem z tych co teraz po porodzie mają mniejszy stres, ciąża była dla mnie bardzo stresująca aż do dnia porodu więc teraz nadrabiam i cieszę się ze wszystkiego a że dzieciątko grzecznie śpi 6 godzin ciągiem w nocy i w dzień ze 4 godziny to jestem w miarę wypoczęta a ma nie całe 2 miesiące.
I do tego wygladasz kwitnąco🥰🥰🥰
Pozdrawiam serdecznie ❤️
 
reklama
Do góry