reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewuszki, ja dopiero wróciłam do domu. Ale powiem Wam, że serio, miałam stan przedzawałowy w tym aucie jak czytałam wyniki. Potem cała drogę do domu jechałam i ryczałam ❤️. Wiem, że każda to pisze, ale ja naprawdę nie mogę w to uwierzyć❤️. Oglądałam te wyniki z każdej strony. Nazwisko sprawdzałam, datę, PESEL - czy to napewno są moje. Kuwa, i są moje❤️. Obiecałam sobie się trochę cieszyć, bo żyję w ogromnym stresie od samej stymulacji, bo to jest moja ostatnia próba...
Baba kazała przyjechac na wizytę za dwa tygodnie. Pęcherzyk będzie chyba szybciej ale nie wiem czy w moim stanie psychicznym dam radę jechać...
Wiem co @Natsnats przeżywała w związku ze spłaszczonym pęcherzykiem i okazało się że miała tylko niepotrzebny stres.
No nic, na razie jestem chyba w ciunży 😅. Ja pierdziulę, ale to brzmi 😍
Super. Należy Ci się.
Jest sukces, pozwól sobie na chwilę radości;)
Dbaj teraz o siebie ;)
Oby te dwa tygodnie szybko zleciały. A wyniki proga masz ?
 
No tak mi lekarka dziś napisała [emoji1745]. Ja się nie znam[emoji1745]
Dziś mam 14dpt i już nie kazała robić bety
I nie będziesz robić bety?
Ja bym oszalała [emoji3061]
pomiędzy betami byłam jak narkoman na głodzie [emoji23]
Zrobiłam ich aż 8 [emoji23] ostatnia jak była 48tys [emoji16]
 
No tak mi lekarka dziś napisała 🤷. Ja się nie znam🤷
Dziś mam 14dpt i już nie kazała robić bety
Super!!! I tak już zostanie, mała Fredka aż jakoś do marca 😀 Lekarka ma rację, oszczędź sobie stresu ze sprawdzaniem bety bo to można na zawał zejść :p Jak Ci się uda to morfo chociaż zrób po następnym accofilu ;) Buzka!!!!
 
reklama
Kuwa, też bierzesz jakieś narkotyki, he 😂. Daj trochę na rozluźnienie 😜
Jeszcze dużo może się wydarzyć... Trochę się złych rzeczy naogladalam na naszym forum...
Hahaha normalnie 😁 a jak bym inaczej mogła wytrzymać w tym chorym świecie ...🙈 Codziennie po pół dawki. Dziś już chyba przesadziłam i wzięłam cała 🙈 kurde no lat już trochę mam więc skleroza się włączyła 🤭🤣🤣🤣🤣🤣🙈 wiesz podzieliła bym się z chęcią , ciężarnym się nie odmawia bo mnie ponoć szczury zjedzą ( tak powiadają najstarsi górale)😱😱😱😱🙈 ale ten jeden raz musisz mi wybaczyć bo się nie podzielę 😁 za dobry materiał mam 🤣🤣🤣🤣🤣🙈 Dilera muszę zmienić bo coś na mnie źle działa ten 🙈 a tak na poważnie to nie patrz na przypadki innych , każda ciąża jest inna każdy organizm jest inny . Będzie dobrze ❤️ musi , należy Ci się w końcu ❤️❤️❤️❤️❤️ za 8 miesięcy będziesz nam wysyłać zdjęcia i mówić kuźwa spać nie mogę bo mnie mały bobo wola cała noc 😁 i chwalić się karoca 😍😍😍 Ja wiem że jesteś ostrożna , że się Boisz ale ja wiem że będzie dobrze ( dziś mój pies nawet przemówił ludzikim głosem i to powiedział 😁) ja pierdziele nie no ja jestem nienormalna 🤦 aż boje się co będzie dalej ... Ale wiem jedno będziesz najlepszą mama dla swojego maleństwa , albo dwóch 😍😍😍😍❤️
 
Do góry