reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Z innej beczki jak znosicie te upały?
Ja wypłszczona po tygodniu wyszłam dzisiaj z domu no i oczywiście skoczyłam na szybkie zakupy... Byłam w sklepie i mimo że klimatyzacji działała to myślałam kilka razy że się przewrócę tak mi słabo było 🙉 w domku przynajmniej mam chłód, Asuniete rolety i zasłony i wiatrak cały dzień idzie - nie chce myśleć jaki rachunek za prąd mi przyjdzie 🙊🙈😁
 
Ja jednak stchurzylM i będę robić bete w czwartek wtedy już będę pewność czy się udało czy nie powiedzcie mi warto robić przy pierwszej becie progesteron czy przy drugiej jeśli pierwsza będzie oznaczała ciążę??
 
Z innej beczki jak znosicie te upały?
Ja wypłszczona po tygodniu wyszłam dzisiaj z domu no i oczywiście skoczyłam na szybkie zakupy... Byłam w sklepie i mimo że klimatyzacji działała to myślałam kilka razy że się przewrócę tak mi słabo było 🙉 w domku przynajmniej mam chłód, Asuniete rolety i zasłony i wiatrak cały dzień idzie - nie chce myśleć jaki rachunek za prąd mi przyjdzie 🙊🙈😁
Trzymam kciuki za betę.
Upały mnie osłabiają, dziś ledwie żyje, nawet odkurzanie mnie zmęczyło 😂 dałam corce ziarna soczewicy do zabawy i po 20 minutach były w całym mieszkaniu😛
 
Ja jednak stchurzylM i będę robić bete w czwartek wtedy już będę pewność czy się udało czy nie powiedzcie mi warto robić przy pierwszej becie progesteron czy przy drugiej jeśli pierwsza będzie oznaczała ciążę??
Lepiej zrobić razem w czwartek będziesz spokojniejsza a prog to zawsze zmienny jest
 
Witam wszystkich serdecznie. Mam pytanie czy ktoś się orientuje czy można zrobić badanie zarodka pod kątem autyzmu. Kilka lat temu przeszłam procedurę in vitro- udało się za pierwszym razem. Niestety mój długo wyczekiwany synek ma zdiagnozowany autyzm ( od samego początku był bardzo trudnym dzieckiem). Mam jeszcze 2 zarodki i bardzo chciałabym aby synek miał rodzeństwo aby nie został sam jak nas rodziców zabraknie. Tylko mam obawy czy kolejne dziecko nie będzie miało autyzmu. Staramy się od 1,5 ale nic z tego nie wychodzi więc rozważamy transfer mrozaczkow tylko ten strach. Czy ktoś spotkał się z podobną sytuacją? Czy o kolejne dziecko też miało autyzm? Dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź.
Wady genetyczne można oczywiście wykluczyć badaniem pgs- są to badania genetyczne zarodków. Nie mniej jednak jeżeli nie zostały wysłane odrazu po in vitro do badań bądź nie zostały pobrane komórki z zarodkow do ewentualnego pozniejszego badania to nie ma takiej możliwości przeprowadzania badania. Mi to lekarz tłumaczył że jeśli by wzięli taki zamrożony zarodek i go rozmrozili do badan to nie byłby zdatny do podania. Nie można y było go na nowo zamrozić
 
Z innej beczki jak znosicie te upały?
Ja wypłszczona po tygodniu wyszłam dzisiaj z domu no i oczywiście skoczyłam na szybkie zakupy... Byłam w sklepie i mimo że klimatyzacji działała to myślałam kilka razy że się przewrócę tak mi słabo było [emoji86] w domku przynajmniej mam chłód, Asuniete rolety i zasłony i wiatrak cały dzień idzie - nie chce myśleć jaki rachunek za prąd mi przyjdzie [emoji87][emoji85][emoji16]
Ja wczoraj już na koncowce sił funkcjonowałam [emoji85] dziś już jest 'chlodniej' bo 21st i jest czym oddychać i tak jak ja z reguły uwielbialam upały to chyba już się od nich odzwyczaiłam, szczególnie mieszkając tyle lat w UK [emoji41]
 
reklama
Do góry