reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Justi92 A Ty kiedy będziesz mieć wyniki bety??
I tu jest galimatias 😜 zawsze w diagnostyce wyniki były między 14 a 15 a dziś jak byłam na pobraniu poprosiłam i dokupiłam żeby wynik bety był szybszy a Pani w okienku mi na to że nie ma problemu będzie za 8 h 🙈 zwariowałam 😂 pytam ja ponownie ale proszę Panią wykupiłam dodatkowy"bonus" na szybsze wyniki a ona mi że no tak przyspieszony wynik będzie za 8 h- a ja : czyli mam rozumieć że bez wykupienia szybszego czasu wynik byłby dopiero jutro?, Nie proszę pani za 10 h........ 😂😂 UMARŁAM DZISIAJ W TYM LABORATORIUM 🤣🤣🤣🤣
 
reklama
I tu jest galimatias 😜 zawsze w diagnostyce wyniki były między 14 a 15 a dziś jak byłam na pobraniu poprosiłam i dokupiłam żeby wynik bety był szybszy a Pani w okienku mi na to że nie ma problemu będzie za 8 h 🙈 zwariowałam 😂 pytam ja ponownie ale proszę Panią wykupiłam dodatkowy"bonus" na szybsze wyniki a ona mi że no tak przyspieszony wynik będzie za 8 h- a ja : czyli mam rozumieć że bez wykupienia szybszego czasu wynik byłby dopiero jutro?, Nie proszę pani za 10 h........ 😂😂 UMARŁAM DZISIAJ W TYM LABORATORIUM 🤣🤣🤣🤣
Super 😂. Widzę, że nie tylko moje labo jest zaje.biste😂
 
I tu jest galimatias 😜 zawsze w diagnostyce wyniki były między 14 a 15 a dziś jak byłam na pobraniu poprosiłam i dokupiłam żeby wynik bety był szybszy a Pani w okienku mi na to że nie ma problemu będzie za 8 h 🙈 zwariowałam 😂 pytam ja ponownie ale proszę Panią wykupiłam dodatkowy"bonus" na szybsze wyniki a ona mi że no tak przyspieszony wynik będzie za 8 h- a ja : czyli mam rozumieć że bez wykupienia szybszego czasu wynik byłby dopiero jutro?, Nie proszę pani za 10 h........ 😂😂 UMARŁAM DZISIAJ W TYM LABORATORIUM 🤣🤣🤣🤣
No to musimy czekać dalej masakra z tymi labolatoriami ja ostatnio robiłam progesteron i też doplacalam żeby było na cito i kobieta mi mówi będzie Pani miała na 15 albo 16 wynik A dopiero był kolejnego dnia rano więc nie warto dopłacać za cito naciagacze i tyle
 
Bardzo mi się w głowie kręci... Czy to może być od progesteronu?? Biorę Progesterone Besins 100mg 3x1...
Tak, jest to od progesteronu, miałam dokładnie tak samo jak Ty, mój organizm przyzwyczaił się do niego po wielu tygodniach stosowania. Także ten.. pokręci Ci się w głowie, pokręci 🙃🙂 i przestanie, mój organizm potrzebował ok godziny na wyciszenie😉
 
Mi się kreci za każdym razem jak wstaje... A rano po obudzeniu jak wstaje to przed oczami mam czarno...
Tak, jest to od progesteronu, miałam dokładnie tak samo jak Ty, mój organizm przyzwyczaił się do niego po wielu tygodniach stosowania. Także ten.. pokręci Ci się w głowie, pokręci [emoji854][emoji846] i przestanie, mój organizm potrzebował ok godziny na wyciszenie[emoji6]
 
Ja pierdo**e nie wierzę 🙈
 

Załączniki

  • Screenshot_20210622_150804_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210622_150804_com.android.chrome.jpg
    152,6 KB · Wyświetleń: 190
  • Screenshot_20210622_150809_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210622_150809_com.android.chrome.jpg
    132,3 KB · Wyświetleń: 189
reklama
Do góry