reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej Dziewczyny,

Widziałam [emoji173], to było piękne, wzruszyłam się bardzo, położna na szczęście miała dużo cierpliwości, bo ona bada, a mnie trzęsie od płaczu i znowu musiała szukać, ja mam mięśniaka, więc wcale nie tak łatwo [emoji23][emoji23]

Beta dzisiaj 48 000
Prog 81

Wszystkie leki od dzisiaj odstawiam (brałam już tylko estrofen) [emoji3060]

Wyznaczona data porodu: 22.02.2022 [emoji16][emoji6]

Dzisiaj świętuje [emoji3060][emoji1635] Od jutra znowu będę się martwić o kolejne 6 tygodni aby wszystko było dobrze, chociaż lekarz uspokajał, że przy takich wynikach, powinno być dobrze.

@Tagitagi @Szyszka99 @PotrzebujeCudu @Orchidea33 @fredka84 @Justi92 i reszcie bardzo dziękuję za kciuki [emoji8][emoji8][emoji8]
Bez Was i tego forum już dawno bym oszalała, dajecie siłę![emoji123][emoji123]

@Brakujemiwiary spełnienia wszystkich marzeń, a w pierwszej kolejności [emoji1768]
[emoji3060][emoji1635]
Wspaniałe wieści [emoji173]️[emoji173]️ Gratulacje [emoji16][emoji16][emoji16]
 
Dziękuję że pytasz , dziś 29+6 wiec jeszcze dwa tygodnie i mogę bardziej odetchnac. Za okolo 8 tygodni cesarka. Mały w weekend wg usg ważył niecale 1.4kg. Czuję się lepiej psychicznie bo nawet w razie przedwczesnego porodu największe ryzyko już za mną bo minął 28tc. Pozatym pracuje od miesiąca więc nie mam czasu myśleć i wymyślać problemów.. Kiedy lecicie na stymulacje do Invicta ?
Super, że wszystko idzie dobrze i już stres odpuścił. 28 tydzień to już faktycznie małe ryzyko ale niech maluszek jeszcze posiedzi do cc.
Dzielna z ciebie mamuśka, dużo przeszłaś ale już niedługo przytulisz do serducha swoją nagrodę 🥰
Ja powinnam lecieć do Pl początkiem sierpnia ale się cykam. Muszę się jakoś pozytywnie nastawić bo mnie mega panika ogarnęła. Ktoś mi musi kopa w du.psko zapodać. Ale suple biorę nadal 😉😘
 
Super, że wszystko idzie dobrze i już stres odpuścił. 28 tydzień to już faktycznie małe ryzyko ale niech maluszek jeszcze posiedzi do cc.
Dzielna z ciebie mamuśka, dużo przeszłaś ale już niedługo przytulisz do serducha swoją nagrodę 🥰
Ja powinnam lecieć do Pl początkiem sierpnia ale się cykam. Muszę się jakoś pozytywnie nastawić bo mnie mega panika ogarnęła. Ktoś mi musi kopa w du.psko zapodać. Ale suple biorę nadal 😉😘
To ja chętnie Cię zmotywuje ale do Szkocji ciut za daleko ;) Ja jutro kończę 30tc, 28tc to był drugi ważny target do osiągnięcia aby trochę wyluzować.. Kolejny to 32tc chociaz mam nadzieję że nic już nie wydarzy do samej cesarki.. W poprzedniej ciąży zagrożenie przedwczesnego porodu było jeszcze większe a wytrwaliśmy bez szwanku do 38tc.. Ciągle mam w głowie jak to jest rodzic w angielskim szpitalu, aby to było pozytywne zaskoczenie
 
To ja chętnie Cię zmotywuje ale do Szkocji ciut za daleko ;) Ja jutro kończę 30tc, 28tc to był drugi ważny target do osiągnięcia aby trochę wyluzować.. Kolejny to 32tc chociaz mam nadzieję że nic już nie wydarzy do samej cesarki.. W poprzedniej ciąży zagrożenie przedwczesnego porodu było jeszcze większe a wytrwaliśmy bez szwanku do 38tc.. Ciągle mam w głowie jak to jest rodzic w angielskim szpitalu, aby to było pozytywne zaskoczenie
Z tym porodem w UK to chyba nie jest tak źle. Znam dużo dziewczyn, które rodziły i w Pl i w UK i zdecydowanie polecają UK.
A ty kochana tyle już przeszłaś, że ten poród to pikuś w porównaniu do całej ciąży 😉
 
To ja chętnie Cię zmotywuje ale do Szkocji ciut za daleko ;) Ja jutro kończę 30tc, 28tc to był drugi ważny target do osiągnięcia aby trochę wyluzować.. Kolejny to 32tc chociaz mam nadzieję że nic już nie wydarzy do samej cesarki.. W poprzedniej ciąży zagrożenie przedwczesnego porodu było jeszcze większe a wytrwaliśmy bez szwanku do 38tc.. Ciągle mam w głowie jak to jest rodzic w angielskim szpitalu, aby to było pozytywne zaskoczenie
Ja mam kolezanke z Southampton,dwa porody dwa wczesniaki i mega zadowolona,super opieka,psycholog,lekarze,polozne...totaly zwrot jesli to porownac z prowadzeniem ciazy🙈
 
reklama
Do góry