reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja powiedziałam całej najbliższej rodzinie. Nawet babcia mega katoliczka się modli żeby się udało [emoji28] rodzicie wspomagają finansowo bo sami byśmy nie dali rady. Niestety teściów nie mam więc zostali tylko moi [emoji17]
Dobrze, że macie wsparcie w rodzicach[emoji18]u nas wie jeszcze moje rodzeństwo i najlepsi przyjaciele. Na szczęście wszyscy są za i pewnie dlatego nie miałam oporów by im o tym powiedzieć. Niestety przed niektórymi osobami muszę się ukrywać, chociaż nie uważam aby robiła coś złego... No ale taki mamy świat
 
reklama
Ja jak zwykle pytaniem [emoji2957][emoji2957][emoji2957] Jestem 4 dzień po punkcji i biorę duphaston żeby @ nie przyszła za szybko ale już czuję że się zbliża wielkimi krokami ...Czy mogę dostać @ pomimo stosowania leku? Miała któraś tak?
 
Ja to jednak nie jestem normalna ... Seriooo ... Wiecie co się okazało .... 🤦 Aż wstyd mi to pisać ....bo tyle wam smecilam , tyle łez wylałam niepotrzebnie ... Otóż właśnie odpisali mi z APC ( nie pamiętam która z was mi polecała to laboratorium ,przepraszam 😔) i wiecie co ... Okazało się że zamieszanie zrobiłam niepotrzebnie bo właśnie w APC zrobię to Badanie które potrzebuje 🙈 😍😍😍😍😍 cudownie zaczyna się dla mnie weekend 😍😍😍 kocham takie wiadomości 🥰🥰🥰❤️ i dlatego też bardzo ale to bardzoooo mocno chciałam wam podziękować że jesteście , że wspieracie , że opierdzielicie i ustawicie do pionu gdy trzeba !❤️ Że zawsze mogę na was liczyć ,bo zawsze wsparcie i pomoc zostanie mi udzielona ❤️ dziękuję ❤️ jesteście wspaniałe ❤️❤️❤️😘
 
Ostatnia edycja:
Hej,
Mam pytanie do tych, które przeszły przez pęknięcie krwiaka, a ktoś tu chyba był 🤔 ile czasu to paskudztwo wychodziło. Ja w środę przeszłam od gwałtownego krwawienia po plamienie, wczoraj delikatne plamienie, a dziś żółtawa maziaja. Coś na kształ śluzu tylko podbitego żółtawym odcieniem. Biorę kwas, który ma pomóc absorbować krew i faktycznie chyba to działa, jednak zastanawiam się ile to u Was trwało, bo wyczytałam że może to trwać nawet ok 2 tygodni 😒
 
Hej,
Mam pytanie do tych, które przeszły przez pęknięcie krwiaka, a ktoś tu chyba był 🤔 ile czasu to paskudztwo wychodziło. Ja w środę przeszłam od gwałtownego krwawienia po plamienie, wczoraj delikatne plamienie, a dziś żółtawa maziaja. Coś na kształ śluzu tylko podbitego żółtawym odcieniem. Biorę kwas, który ma pomóc absorbować krew i faktycznie chyba to działa, jednak zastanawiam się ile to u Was trwało, bo wyczytałam że może to trwać nawet ok 2 tygodni 😒
Oj wiele dziewczyn miało... Najdłużej chyba @Aduś16 się z nim męczyła😔
 
Ja to jednak nie jestem normalna ... Seriooo ... Wiecie co się okazało .... 🤦 Aż wstyd mi to pisać ....bo tyle wam smecilam , tyle łez wylałam niepotrzebnie ... Otóż właśnie odpisali mi z APC ( nie pamiętam która z was mi polecała to laboratorium ,przepraszam 😔) i wiecie co ... Okazało się że zamieszanie zrobiłam niepotrzebnie bo właśnie w APC zrobię to Badanie które potrzebuje 🙈 😍😍😍😍😍 cudownie zaczyna się dla mnie weekend 😍😍😍 kocham takie wiadomości 🥰🥰🥰❤️ i dlatego też bardzo ale to bardzoooo mocno chciałam wam podziękować że jesteście , że wspieracie , że opierdzielicie i ustawicie do pionu gdy trzeba !❤️ Że zawsze mogę na was liczyć ,bo zawsze wsparcie i pomoc zostanie mi udzielona ❤️ dziękuję ❤️ jesteście wspaniałe ❤️❤️❤️😘
No widzisz słońce nie takie to wszystko straszne jak by się wydawało 😉mówiłam że będzie dobrze 😁i miałam rację że się ułoży ❤️❤️❤️
 
reklama
Do góry