reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny mam wyniki...moja beta 10 dpt 183 [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]Chyba dużo za dużo. Czy to znaczy, że możliwe że zainplantowały dwa zarodki?Miałam podane dwa jeden 8A a drugi 6B....lekarz mówił, że gorszej jakości....czy ktoś mi może napisać co to znaczy że jest gorszy ( w jaki sposób?)
Gratulacje! Oby teraz przyrost był prawidłowy[emoji108][emoji110] ja 8 dpt miałam 196, ale miałam podany tylko jeden zarodek [emoji18]
 
Dziewczyny mam wyniki...moja beta 10 dpt 183 [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]Chyba dużo za dużo. Czy to znaczy, że możliwe że zainplantowały dwa zarodki?Miałam podane dwa jeden 8A a drugi 6B....lekarz mówił, że gorszej jakości....czy ktoś mi może napisać co to znaczy że jest gorszy ( w jaki sposób?)
Trzydniowy zarodek powinien mieć między 6 a 8 komórek, B oznacza że miał trochę większą fragmentację ale raczej nie był słaby [emoji846][emoji846]
 
Nie rozumiem tylko tego ze ten z prawej z niedzieli miał cień to był 5dpt. Dwa pozostałe ze wczoraj i dzisiaj
 

Załączniki

  • IMG_3924.jpg
    IMG_3924.jpg
    137,8 KB · Wyświetleń: 131
Dziewczyny mam wyniki...moja beta 10 dpt 183 😱😱😱😱Chyba dużo za dużo. Czy to znaczy, że możliwe że zainplantowały dwa zarodki?Miałam podane dwa jeden 8A a drugi 6B....lekarz mówił, że gorszej jakości....czy ktoś mi może napisać co to znaczy że jest gorszy ( w jaki sposób?)
Gratulacje 👏mogły zaimplantować się 2, sama beta tak do końca nie wskazuje, bo ja miałam w 9dpt 236, czyli więcej, a był podany 1. Zobaczysz na kolejne przyrosty, one mogą więcej podpowiedzieć 😃
 
Dziewczyny mam wyniki...moja beta 10 dpt 183 😱😱😱😱Chyba dużo za dużo. Czy to znaczy, że możliwe że zainplantowały dwa zarodki?Miałam podane dwa jeden 8A a drugi 6B....lekarz mówił, że gorszej jakości....czy ktoś mi może napisać co to znaczy że jest gorszy ( w jaki sposób?)
Super ❤️
ja w 9dpt miałam 140 bety jeden zarodek .
trzymam kciuki żeby zadomowiły się obydwa ✊🏻✊🏻✊🏻
 
reklama
Ja w
Dziewczyny mam wyniki...moja beta 10 dpt 183 😱😱😱😱Chyba dużo za dużo. Czy to znaczy, że możliwe że zainplantowały dwa zarodki?Miałam podane dwa jeden 8A a drugi 6B....lekarz mówił, że gorszej jakości....czy ktoś mi może napisać co to znaczy że jest gorszy ( w jaki sposób?)
Ja w 9dpt miałam betę 161.37 a miałam podany jeden zarodek 😊.

Trzymam kciuki!!
 
Do góry