reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kurka jasna to znaczy że u mnie trzeba coś działać może.
Coooo Ty …
Ja zawsze jak mierzylam nie będąc w ciąży miałam 1,5 czasem 2,4 gdzie norma jest do 5 i nie dostawałam żadnego lekarstwa a jak już wspominałam tarczyca na usg czyściutka i wszystko przebadane łącznie z wizyta u endo .
W granicach 1 powinno byc utrzymywane owszem ale w ciąży 😉
Wpisz sobie kochana normy nawet w Google i wszystko Ci wyjdzie . Albo zerknij na normy twojego laboratorium tam gdzie badania miałaś robione .
Jeśli nie jesteś w ciąży to Twój wynik jest ok .
 
reklama
Coooo Ty …
Ja zawsze jak mierzylam nie będąc w ciąży miałam 1,5 czasem 2,4 gdzie norma jest do 5 i nie dostawałam żadnego lekarstwa a jak już wspominałam tarczyca na usg czyściutka i wszystko przebadane łącznie z wizyta u endo .
W granicach 1 powinno byc utrzymywane owszem ale w ciąży 😉
Wpisz sobie kochana normy nawet w Google i wszystko Ci wyjdzie . Albo zerknij na normy twojego laboratorium tam gdzie badania miałaś robione .
Jeśli nie jesteś w ciąży to Twój wynik jest ok .
W ciąży wynik właśnie może skakać 😊 do zajscia najlepiej około 1 ale to wynik książkowy i raczej mało kto taki ma a w ciążę zachodzi..
 
W ciąży wynik właśnie może skakać 😊 do zajscia najlepiej około 1 ale to wynik książkowy i raczej mało kto taki ma a w ciążę zachodzi..
W ciąży wynik właśnie może skakać 😊 do zajscia najlepiej około 1 ale to wynik książkowy i raczej mało kto taki ma a w ciążę zachodzi..
Dla kobiet starających się o ciąże tsh nie powinno przekraczać 2,5 . Nie znalazłam zapisów ze musi byc ok 1. W 8tc byłam u endo bo miałam podwyższone tsh i mamy utrzymywać wyniki w granicach 1 - ale to w ciąży .
przy staraniach najważniejsze żeby nie prEkraczac 2,5 ….
 
Dla kobiet starających się o ciąże tsh nie powinno przekraczać 2,5 . Nie znalazłam zapisów ze musi byc ok 1. W 8tc byłam u endo bo miałam podwyższone tsh i mamy utrzymywać wyniki w granicach 1 - ale to w ciąży .
przy staraniach najważniejsze żeby nie prEkraczac 2,5 ….
Moja endokrynolog, ginekolog oraz książka mówią, że przed ciążą najlepiej 1 :) w ciąży niestety nie wiem ale wyczytałam, że może się obniżac 😁
 
Dla kobiet starających się o ciąże tsh nie powinno przekraczać 2,5 . Nie znalazłam zapisów ze musi byc ok 1. W 8tc byłam u endo bo miałam podwyższone tsh i mamy utrzymywać wyniki w granicach 1 - ale to w ciąży .
przy staraniach najważniejsze żeby nie prEkraczac 2,5 ….
Leczę się na tarczycę 18 lat. Lekarz mówił że do ciąży najlepsze jest na poziomie 1.0 i to nie jeden lekarz więc informacja sprawdzona.
 
Leczę się na tarczycę 18 lat. Lekarz mówił że do ciąży najlepsze jest na poziomie 1.0 i to nie jeden lekarz więc informacja sprawdzona.
Ja pisze jak miałam przy naturalnych staraniach zreszta przy invitro tez ( a miałam zawsze 2-2,4 i mówili ze ok) Wójek Google zreszta tez mówi ze norma nie powinna przekraczać 2,5 przy staraniach . Tez do endo chodzę i przy tsh 2 bez ciąży mówił ze wporzadku 😉 i o żadnym leczeniu czy zbijaniu nie było mowy 😉także nie trzymałabym się tej jedynki tak uporczywie 😉 chyba ze ktoś ma z tarczyca duze problemy to już w to nie wnikam 😊 i nie podwarza zdania lekarza 😉
 
Ostatnia edycja:
reklama
No coś Ty pierwsze słyszę o tym czyli jeśli ja mam 1,9 TSH to dupa jest?
[/QUOTE]
Nie jest dupa🙃Tylko jest najlepsze jak jest do ciąży 1.0. Może być i trzy tylko wtedy może utrudniać zapłodnienie ale też wcale nie musi. Zależy od osoby i od organizmu.
 
Do góry