reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja brałam do 6 dpt ale w trakcie ciąży raczej to nie jest dobry pomysł. Stresujesz się CC czy coś się stało?
Po transferze tez bralam ale chodzi mi o 3ci trymestr. Pamiętam że któraś z forum miała relanium podawane w 3cim trymestrze ale nie pamietam która...chyba nie w Polsce. Mam tabletki ale nie wiem czy brać na własną rękę...trochę się boję
 
Coooo Ty …
Ja zawsze jak mierzylam nie będąc w ciąży miałam 1,5 czasem 2,4 gdzie norma jest do 5 i nie dostawałam żadnego lekarstwa a jak już wspominałam tarczyca na usg czyściutka i wszystko przebadane łącznie z wizyta u endo .
W granicach 1 powinno byc utrzymywane owszem ale w ciąży 😉
Wpisz sobie kochana normy nawet w Google i wszystko Ci wyjdzie . Albo zerknij na normy twojego laboratorium tam gdzie badania miałaś robione .
Jeśli nie jesteś w ciąży to Twój wynik jest ok .
Dziękuję Ci i Wam wszystkim!
 
Laseczki jeszcze trochę walczymy o poprawę nasienia męża suplami, ale hormony, posiew nasienia, mocz i posiew moczu, badania na ureaplazma i mykoplazma ilość nasienia ma właściwe, nie ma żylaków, budowa fizjologiczna wg lekarza ok, ale morfologia 100%wady główki, ruch a0 no i fragmentacja 48 może być coś nie tak z wynikiem kariotypów?
Na wyniki czekamy już 3 tygodnie i zaraz zwariuje tak się boję wyniku. Moja ginka na to wskazywała. W rodzinie męża wszyscy mają dzieci nie ma poronień ani bezdzietnych par. Co myślicie? Help!
 
A morfologia ile ?
Laseczki jeszcze trochę walczymy o poprawę nasienia męża suplami, ale hormony, posiew nasienia, mocz i posiew moczu, badania na ureaplazma i mykoplazma ilość nasienia ma właściwe, nie ma żylaków, budowa fizjologiczna wg lekarza ok, ale morfologia 100%wady główki, ruch a0 no i fragmentacja 48 może być coś nie tak z wynikiem kariotypów?
Na wyniki czekamy już 3 tygodnie i zaraz zwariuje tak się boję wyniku. Moja ginka na to wskazywała. W rodzinie męża wszyscy mają dzieci nie ma poronień ani bezdzietnych par. Co myślicie? Help!
 
Po transferze tez bralam ale chodzi mi o 3ci trymestr. Pamiętam że któraś z forum miała relanium podawane w 3cim trymestrze ale nie pamietam która...chyba nie w Polsce. Mam tabletki ale nie wiem czy brać na własną rękę...trochę się boję
Ja biore rozkurczowo,tyle ze tabletke 5 mg dziele na 4 czesci i taka czastke biore na noc.
 
Masz prawo mieć swoje zdanie. Ja napisałam tylko swoje i to co wiem🤗TSH 2,5 nie jest złe ale też nie najlepsze do ciąży. Tak jak wspomniałam do ciąży jest idealnie 1.0.
Również się lecze na tarczycę nie 2007 roku .. moja endokrynolog mówiła że do 2 najlepiej mieć max, także różne opinie widzę wśród lekarzy 😁😁

Przy pierwszej naturalnej ciąży miałam 1.6 a teraz przy in vitro 1.8 😊
 
reklama
Do góry