reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie wkrecaj sobie nic. Bedzie dobrze [emoji847]
U mnie dzis nawet spoko. W pracy mialam dosc ciezkie spotkanie ale poszlo dobrze [emoji3].
U Was tez taka brzydka pogoda?? W Krk zachmurzenie i tak szaro buro.
U mnie rano deszczowo było już myślałam że cały dzień mogę bezkarnie w łóżku spędzić [emoji23][emoji23][emoji23] Ale się trochę rozpogodziło i nieopatrznie wyszłam zobaczyć co w ogródku się dzieje i trzy kursy z warzywami do domu zrobiłam [emoji23][emoji23] Tak więc do wieczora mam zajęcie teraz [emoji23][emoji23] Dobrze bo chociaż ręce będę mieć zajęta [emoji2957][emoji2957][emoji2957]
 
Mnie jak coś ćmiło w podbrzuszu, jajnikach lub ogólnie w tych okolicach to lykalam nospe i aspargin. Nic więcej zrobić nie mogłam.

Dzień czuję, że jest pozytywny. Mam za sobą spacer u czuć jesień w powietrzu. Nawet wypieki z jabłkami zrobiłam [emoji2960]
I jak wypieki wyszły? Ja uwielbiam szarlotkę [emoji39][emoji39][emoji39]
 
Ty sie żadnym bólem nie przejmuj. Mnie bolało jak na @ 5 dpt a 6 dpt kłucie. Też się bałam że nic z tego. Także ból wcale nie świadczy o porażce. Wiem że myśli czasami są różne i niestety musisz ten ciężki czas przetrwać. Trzymam kciuki [emoji6][emoji3590]
Starasz się myśleć pozytywnie ale wiesz jak to jest [emoji1745][emoji1745][emoji1745] A niestety ból brzucha kojarzy mi się tylko z jednym [emoji17]
 
Starasz się myśleć pozytywnie ale wiesz jak to jest [emoji1745][emoji1745][emoji1745] A niestety ból brzucha kojarzy mi się tylko z jednym [emoji17]
Mi też się tylko z jednym kojarzył.... I nawet zrobiłam drugi test żeby się upewnić że nadal jestem w ciąży 🙊😛 i tych myśli narazie się niestety nie pozbędziesz, wszystko minie jak zobaczysz pozytywną betę 😉❤️
 
U mnie rano deszczowo było już myślałam że cały dzień mogę bezkarnie w łóżku spędzić [emoji23][emoji23][emoji23] Ale się trochę rozpogodziło i nieopatrznie wyszłam zobaczyć co w ogródku się dzieje i trzy kursy z warzywami do domu zrobiłam [emoji23][emoji23] Tak więc do wieczora mam zajęcie teraz [emoji23][emoji23] Dobrze bo chociaż ręce będę mieć zajęta [emoji2957][emoji2957][emoji2957]
Zajmiesz glowe czyms innym :D a co planujesz z warzyw robic?? Ja musze w końcu kupic papryke, zeby leczo na zime zrobic :D
 
reklama
Mi też się tylko z jednym kojarzył.... I nawet zrobiłam drugi test żeby się upewnić że nadal jestem w ciąży [emoji87][emoji14] i tych myśli narazie się niestety nie pozbędziesz, wszystko minie jak zobaczysz pozytywną betę [emoji6][emoji3590]
Myślę że mnie nawet beta nie uspokój [emoji51][emoji51][emoji51] A Ty jak się czujesz? Jak mąż w ogóle zareagował na dwa pęcherzyki?
 
Do góry