reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Myślę że mnie nawet beta nie uspokój [emoji51][emoji51][emoji51] A Ty jak się czujesz? Jak mąż w ogóle zareagował na dwa pęcherzyki?
Mąż od razu mówił że będą bliźniaki więc się cieszy hehe. Ja czuję się dobrze, piersi już nawet jakby mniej bolały, czasami senna się robię i po pracy drzemkę muszę sobie zrobić a poza tym póki co żadnych innych objawów 😃
 
reklama
Zajmiesz glowe czyms innym :D a co planujesz z warzyw robic?? Ja musze w końcu kupic papryke, zeby leczo na zime zrobic :D
Krem z cukini już na obiad zrobiłam z grzankami czosnkowym [emoji16][emoji16] I ogórki konserwowe będę robić tylko niech zmywarka skończy myć słoiki [emoji23][emoji23] Nie mam pomysłu tylko na fasolkę szparagową a nazrywałam dość sporo ... Leczo pyszna sprawa zwłaszcza zimą [emoji39][emoji39][emoji39]
 
Mąż od razu mówił że będą bliźniaki więc się cieszy hehe. Ja czuję się dobrze, piersi już nawet jakby mniej bolały, czasami senna się robię i po pracy drzemkę muszę sobie zrobić a poza tym póki co żadnych innych objawów [emoji2]
To dobrze że samopoczucie dopisuje [emoji16][emoji16] oby jak najdłużej bez uciążliwych dolegliwości ..Super że mąż zadowolony a nie przerażony [emoji2957][emoji2957]
 
To dobrze że samopoczucie dopisuje [emoji16][emoji16] oby jak najdłużej bez uciążliwych dolegliwości ..Super że mąż zadowolony a nie przerażony [emoji2957][emoji2957]
Mąż sam chciał transferować dwa, na co ja do niego, chyba oszalałeś 😂 przekonali mnie z lekarzem w gabinecie przed podpisaniem papierów do transferu 🤪
 
Mąż od razu mówił że będą bliźniaki więc się cieszy hehe. Ja czuję się dobrze, piersi już nawet jakby mniej bolały, czasami senna się robię i po pracy drzemkę muszę sobie zrobić a poza tym póki co żadnych innych objawów 😃
Czekaj, czekaj ja z końcem 7 tygodnia miałam takie nudności, że płakałam jak się budziłam😜.. Najgorszy był taki gorzki posmak w buzi i to na okrągło. Kupiłam w aptece gumy pregna z imbirem i nawet pomagały, no ale każdy organizm jest inny, w sumie to możesz czuć się dobrze tak jak nasza Fredka. Ciekawe co u niej?? A tak na marginesie, mój mąż marzy o bliźniakach 🙆‍♀️
 
Mąż sam chciał transferować dwa, na co ja do niego, chyba oszalałeś [emoji23] przekonali mnie z lekarzem w gabinecie przed podpisaniem papierów do transferu [emoji2957]
Mój mąż też się zastanawiał nad podaniem dwóch ale ja absolutnie nie dałam się namówić [emoji2957][emoji2957][emoji2957] A u Was na pewno będzie wesoło [emoji16][emoji16][emoji16]
 
reklama
Oby i u mnie tak było [emoji16][emoji16]
Kochana mnie tak brzuch bolał w pewnym momencie i miałam takie silne bóle, że musialam siegnąć po tabletkę, a generalnie jestem antyprochowa i wytrzymuje bóle miesiączkowe i inne, a tu się poprostu nie dało wysiedziec , bo tak mnie jeszcze w krzyżach łamało. . Nie mam pojęcia dlaczego 🤷‍♀️w kolejny dzień czyli 9dpt poleciałam na bete i ujrzałam grubo ponad 200😲
 
Do góry