reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny ;) 8 dni temu miałam criotransfer . Dzisiaj zauważyłam brązowe ale bardzo skąpe( dosłownie ślad na wkładce ) plamienie takie jak mam przed każda miesiączka . Od kilku dni mam tez bóle takie jak przy menstruacji i bolące piersi . Czy to możliwe ,ze jest to spowodowane przez hormony , które biorę ? Czy powinnam się pogodzić z tym ,ze niestety transfer się nie powiódł . Z góry dziękuje za odpowiedz;).
Mozesz isc na Bete i sprawa sie wyjasni.
Bole menstruacyjne moga swiadczyc i o porazce i powodzeniu.
Powodzenia😍
 
reklama
Wchodzi w grę Warszawa, jeśli chodzi o Inviktę, ja jestem z Kielc a do tej pory miałam do czynienia z Gametą w Kielcach, trochę z Gametą w Łodzi i Parents w Krakowie..
Ja jestem w Macierzyństwie w Krakowie i jeśli chodzi o lekarza i klinikę to czuje się mega zaopiekowana. Co do efektów to ciężko wróżyć bo każdy przypadek to inna historia, ale nie mam wątpliwości ze jestem w najlepszych rękach. Także polecam spróbować jakbyś szukała czegoś w Krk
 
Ja jestem w Macierzyństwie w Krakowie i jeśli chodzi o lekarza i klinikę to czuje się mega zaopiekowana. Co do efektów to ciężko wróżyć bo każdy przypadek to inna historia, ale nie mam wątpliwości ze jestem w najlepszych rękach. Także polecam spróbować jakbyś szukała czegoś w Krk
O tez slyszalam o niej...do invikty moge miec dofinansowanie dlatego ja rozpatruje
 
Ja jestem w Macierzyństwie w Krakowie i jeśli chodzi o lekarza i klinikę to czuje się mega zaopiekowana. Co do efektów to ciężko wróżyć bo każdy przypadek to inna historia, ale nie mam wątpliwości ze jestem w najlepszych rękach. Także polecam spróbować jakbyś szukała czegoś w Krk
Tez polecam Macierzyństwo
Opieka naprawdę super
Byłam bardzo zadowolona z całego przebiegu od samego początku
Mój Pierwszy transfer udany 😍😍Synuś ma już prawie 6 miesięcy 😍
 
ja tez mam w przyszlym tygodniu! niech moc bedzievz nami:) kupujesz ananaska? ja zastanawiam sie co sobie naxte dni ugotowac, mysle nad rosolem bo ma dzialanie przeciwzapalne ale maja upaly powrocic to srednio rosol wtedy,:)
Jasne, abanaska zawsze po transferze wcinałam [emoji6] a co do diety to nic szczególnego w sumie, dużo orzechów, awokado i białka. No i czerwone winko [emoji6]
Trzymam kciuki za Twój transfer [emoji8]
 
Ja polecam KrakOvi dr Wyroba nowa klinika w Krakowie. Kilinika, atmosfera, personel na medal. Pierwszy raz mam tak że ufam lekarzowi. Podchodzę do długiego protokołu Stymulację, inseminacja nie dały rady 😔
U mnie też 6 inseminacji i lipa. A in vitro udane za pierwszym razem 😃 w poniedziałek jadę posłuchać serduszek.❤️❤️
 
reklama
Jasne, abanaska zawsze po transferze wcinałam [emoji6] a co do diety to nic szczególnego w sumie, dużo orzechów, awokado i białka. No i czerwone winko [emoji6]
Trzymam kciuki za Twój transfer [emoji8]
ja tez winko popijam, u mnie jeszcze dochodzi problem z endometrium zevslabo rosnie, sluchaj od transferu juz 0 alko? tez trzymam kciuki za Ciebue! oby koncowka lata przyniosla nam szczescie
 
Do góry