reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny proszę pomocy bo zaraz zwariuje tu odczytując swoje wynikin Amh.
Mam 39lat
Ostatnie badanie miałam w maju w bocianie i było 3,97 mg/mol w 8dc.
Teraz robiłam sama w diagnostyce w 3dc i wyszlo w innych jednostkach pmol/l wyszło 19,02.
Wariuje kochane czy to mi spadło bardzo czy jak? Czy to 1.9 i spadło tyle w ciągu 6 miesięcy????
Ja bym chyba zrobiła jeszcze raz w bocianie. A masz tam jakieś widełki??
 
Ostatnia edycja:
Ja bym inseminacji jeden raz spróbowała. Ale to tylko moja opinia i w pełni rozumiem że zbierasz
Mamy umówione jeszcze jedno badanie nasienia i może właśnie po tym zdecydujemy. Może się naturalnie uda... nie ma narazie dofinansowania więc i tak czekamy. A do lekarza chce iść w pazdzierniku więc się dopytam. Drożności nie mialam
 
Mamy umówione jeszcze jedno badanie nasienia i może właśnie po tym zdecydujemy. Może się naturalnie uda... nie ma narazie dofinansowania więc i tak czekamy. A do lekarza chce iść w pazdzierniku więc się dopytam. Drożności nie mialam
Ja bym najpierw zrobiła drożność. Jeśli jajowody są niedrożne, to nawet super plemniki nie dadzą rady. Przy badaniu drożności często dochodzi do przepchania jajowodów. Na pewno nie ma sensu inseminacja bez drożności. Chyba większość klinik nawet jej nie zrobi. Nasienie u was nie jest takie złe. Szukałabym innej przyczyny.

Ja przez pół roku po wynikach męża myślałam, że może się uda naturalnie🙈 nawet teraz mam taką nadzieję, ale szczerze nie warto czekać. Pewnie już bym była w ciąży, a tak lata lecą.
 
Ja bym najpierw zrobiła drożność. Jeśli jajowody są niedrożne, to nawet super plemniki nie dadzą rady. Przy badaniu drożności często dochodzi do przepchania jajowodów. Na pewno nie ma sensu inseminacja bez drożności. Chyba większość klinik nawet jej nie zrobi. Nasienie u was nie jest takie złe. Szukałabym innej przyczyny.

Ja przez pół roku po wynikach męża myślałam, że może się uda naturalnie🙈 nawet teraz mam taką nadzieję, ale szczerze nie warto czekać. Pewnie już bym była w ciąży, a tak lata lecą.
Ja bym chętnie poddała się temu badaniu ale chyba ginekolog- specjalista od niepłodności by mi powiedział że trzeba zrobić to badanie 🤔🤔🤔 Ja sama robilam tez dodatkowe badania w labo żeby więcej się dowiedzieć o sobie . Umowie się na wizytę i zapytam sie
 
Ja bym chętnie poddała się temu badaniu ale chyba ginekolog- specjalista od niepłodności by mi powiedział że trzeba zrobić to badanie 🤔🤔🤔 Ja sama robilam tez dodatkowe badania w labo żeby więcej się dowiedzieć o sobie . Umowie się na wizytę i zapytam sie
Mi mój ginekolog od razu powiedział, że jak wyniki męża się poprawią to robimy drożność. Niestety się nie poprawiły. Nie wiem czy chodzisz prywatnie czy na NFZ. Ja prywatnie, więc może dlatego mi to proponowali. To jest podstawowe badanie jeśli nie możesz zajść w ciążę.
 
reklama
U mnie było to samo tyle ze zasypiał podczas karmienia piersią na mnie i wtedy byłam uziemiona 😂😂 wiec i podczas snu uziemiona i kiedy nie spał to tez. Ja gotowałam zwykle jak szedł spać - wtedy szedl spać o 18 na noc. Teraz zasypia później 😂
Rany ja mialam dzis 3 godz.snu na mnie.W koncu sie obudzila a tylko dlstego ze nos sie jej zapchal.Moja chodzi spac ok.20.Jeszcze przed ppowinna miec drzemke ale boje sie ze powtorzy sie wczorajszy scena z wczoraj ze nie mogla usnac
 
Do góry