reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ale kurde właśnie wydałam na to 180 zł.
Przecież musi być użyteczne.
Poza tym jeśli mam znowu zrobić w 3 DC muszę czekać następny miesiąc.
Ostatnio lekarka mówiła że przy Amh dzień cyklu nie ma znaczenia
Kochana nie musisz robić jeszcze raz, to jest ok. Dla lekarza ważniejsze niż AMH jest ilość pęcherzykow antralnych podczas USG. Nie panikuj
 
Czy bierzesz jakieś leki?
Czy zaszłaś w ciąże ?
Naturalnie czy przez in vitro ?
Przepraszam za takie bezpośrednie pytania ale strasznie mnie to nurtuje .
Boje się ze przy tak wysokim TPO nic i tak nie wyjdzie czy to przy naturalnym zapłodnieniu czy tez przez in vitro !
Nigdy nie byłam w ciąży. Biorę euthyrox 75 + inne suplementy jak np B12 i wit D3, omega i omega dla, cały czas się staramy . Mój mąż ma kiepskie nasienie. U mnie wszytsko tak poza tym Ok. U mnie gin powiedział że nie ma to znaczenia i że miał takie pacjentki. Walczymy dalej 😊
 
Dziewczyny jak ja się stresuję tą jutrzejszą wizytą 🙈 I jeszcze po pracy mam. Nie wiem jak wysiedzę do 17stej. Powiedzcie mi jak wygląda pierwsza wizycie do in vitro? Na pewno dostaniemy zestaw badań przed tak?
 
Ja bym najpierw zrobiła drożność. Jeśli jajowody są niedrożne, to nawet super plemniki nie dadzą rady. Przy badaniu drożności często dochodzi do przepchania jajowodów. Na pewno nie ma sensu inseminacja bez drożności. Chyba większość klinik nawet jej nie zrobi. Nasienie u was nie jest takie złe. Szukałabym innej przyczyny.

Ja przez pół roku po wynikach męża myślałam, że może się uda naturalnie🙈 nawet teraz mam taką nadzieję, ale szczerze nie warto czekać. Pewnie już bym była w ciąży, a tak lata lecą.
Dokładnie tak, to powinno być pierwsze badanie jakie wykonanlcie. U mnie było konieczne i zlecone już na pierwszej wizycie... Pozniej doszły kolejne. Ja bylam uparta na iui... Lekarz mówił że bez drożności mi jej nie wykona...
 
Dziewczyny jak ja się stresuję tą jutrzejszą wizytą 🙈 I jeszcze po pracy mam. Nie wiem jak wysiedzę do 17stej. Powiedzcie mi jak wygląda pierwsza wizycie do in vitro? Na pewno dostaniemy zestaw badań przed tak?
U mnie na pierwszą wizytę szłam z badaniami które mialam wykonane do tej pory. Pierw była wizyta z Opiekunem, później dopiero lekarz. Mówił o wszystkim o iui o in vitro. Dał listę badań do wykonania i tyle. Łącznie byliśmy tam chyba ponad godzinę... Nie pamiętam bo to dosyć dawno było ale wspominam bardzo dobrze...
 
Dziewczyny jak ja się stresuję tą jutrzejszą wizytą 🙈 I jeszcze po pracy mam. Nie wiem jak wysiedzę do 17stej. Powiedzcie mi jak wygląda pierwsza wizycie do in vitro? Na pewno dostaniemy zestaw badań przed tak?
O ile wcześniej nie miałaś robionych żadnych badań to napewno dostaniesz do zrobienia badania hormonów, w tym amh, zakaźne, pewnie zrobi Ci USG i opracujecie plan działania. Czy długi czy krótki protokół.
 
reklama
Do góry