reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No właśnie! Jak może być że jeden lekarz to widzi a drugi nie i wierz mi oboje mają mega opinie i nie są jacyś beznadziejni. Nie wiem czy temu który tego nie zauważył nasmarować w necie. Przez niego traciliśmy czas a on jeszcze powiedział na pewno są jakieś bakterie wyleczymy i z naturalsa za pół roku się uda. Czujesz to po pół roku byśmy znowu w czarnej d. byli. Nie mogę tego przeżyć że jak trafisz na lekarza co jest kiepski to tracisz przez niego czas i to tym bardziej kiedy prawie czasu nie ma.
No niestety, trafić na dobrego lekarza to połowa sukcesu... Androlog, do którego mąż chodził kazał mu chodzić w obcislych slipkach gdzie inni mówią o luźnych gaciach [emoji2368]i faszerowac go antybiotykami bo słabe parametry zganial na bakterie bez sprawdzania czy są...
 
reklama
Niech rośnie [emoji123][emoji110]
Dziewczyny, nie mogę w to uwierzyć…. Beta 141! Nie chce się jeszcze cieszyć, bo tyle rzeczy może pójść nie tak. Ale staram się tez nie stresować, bo wiem, ze to szkodzi. Aha, mój mąż miał 0% morfologii, widziałam, ze ten temat był niedawno omawiany. Korzystaliśmy z jego nasienia, nie dawcy.
 
Dziewczyny, nie mogę w to uwierzyć…. Beta 141! Nie chce się jeszcze cieszyć, bo tyle rzeczy może pójść nie tak. Ale staram się tez nie stresować, bo wiem, ze to szkodzi. Aha, mój mąż miał 0% morfologii, widziałam, ze ten temat był niedawno omawiany. Korzystaliśmy z jego nasienia, nie dawcy.
Wow super! [emoji3531][emoji123][emoji110] To teraz kciuki za prawidłowy przysrot. Który do dzień po?
 
Dziewczyny, nie mogę w to uwierzyć…. Beta 141! Nie chce się jeszcze cieszyć, bo tyle rzeczy może pójść nie tak. Ale staram się tez nie stresować, bo wiem, ze to szkodzi. Aha, mój mąż miał 0% morfologii, widziałam, ze ten temat był niedawno omawiany. Korzystaliśmy z jego nasienia, nie dawcy.

Wspaniały wynik !

Niech pięknie przyrasta :)

I nie myśl o tym co może być nie tak. Wiadomo zawsze gdzieś zostaje stresik, ale ja wierze, że pójdzie wszystko dobrze już :)
 
Dziewczyny, nie mogę w to uwierzyć…. Beta 141! Nie chce się jeszcze cieszyć, bo tyle rzeczy może pójść nie tak. Ale staram się tez nie stresować, bo wiem, ze to szkodzi. Aha, mój mąż miał 0% morfologii, widziałam, ze ten temat był niedawno omawiany. Korzystaliśmy z jego nasienia, nie dawcy.
Gratuluję [emoji3059][emoji3059][emoji3059] dajesz mi nadzieję. A która to twoja próba??
 
Gratuluję [emoji3059][emoji3059][emoji3059] dajesz mi nadzieję. A która to twoja próba??
Pierwsza. Udało się zamrozić dwa zarodki - teraz transferowaliśmy 5BA, został nam jeszcze 4BC. Zapłodnili 6 komórek, ale tylko te dwie przetrwały. Pani doktor mówiła po konsultacji z embriologami, ze mieli problem z wybraniem plemników, ale widać znaleźli 6, dla każdej z komórek. Dodam jeszcze, ze mąż ma obniżone chyba wszystkie możliwe parametry nasienia, wiec jak widać można coś wybrać nawet z naprawdę kiepskiego nasienia.
 
Pierwsza. Udało się zamrozić dwa zarodki - teraz transferowaliśmy 5BA, został nam jeszcze 4BC. Zapłodnili 6 komórek, ale tylko te dwie przetrwały. Pani doktor mówiła po konsultacji z embriologami, ze mieli problem z wybraniem plemników, ale widać znaleźli 6, dla każdej z komórek. Dodam jeszcze, ze mąż ma obniżone chyba wszystkie możliwe parametry nasienia, wiec jak widać można coś wybrać nawet z naprawdę kiepskiego nasienia.
Ooo to identycznie jak mój [emoji85]
 
reklama
Do góry