reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Moja lekarka tak samo. Powiedziala mi, ze ciaze do 10 tyg mozna poronic samemu, chociaz jest to straszne, ale zapobiega uszkodzeniu macicy podczas lyzeczkowania, a w niektorych przypadkach jak w moim moze to zmniejszyc szanse bardzo mocno. 3 maj sie dzielnie❤️ Tule mocno!
ja nie mam dzieci strasznie się boję że mi coś mogą uszkodzić
 
reklama
Szukam odpowiedzi w internecie i nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Może Wy coś na ten temat wiecie.
Jestem po nieudanej próbie, w poniedziałek odstawiłam leki, w poniedziałek dostałam też @. Od trzech dni boli mnie głowa, bardzo się mecze, kręci mi się w głowie. Czy to niebezpieczne? Co z tym zrobić? Czy to normalna reakcja?
 
Witajcie ❤️ ja już po wizycie , zapłakana ale szczęśliwa 💪 no więc tak jak przypuszczałam dostałam accofil , wlew z niego 5 dni przed transferem i później zastrzyki co trzy dni po pół ampułki . Dodatkowo Encorton . Mam ogromną nadzieję i wierzę w to bardzo że teraz się uda ✊✊✊✊✊❤️ już się zapisałam do lekarza na 6 października ( teraz ma urlop i niestety nie mogę szybciej 😔) transfer przewiduje jak by wszystko było dobrze na listopad . Mam nadzieję że tym razem wszystko pójdzie po mojej myśli 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Bedzie dobrze!! Mam podobne wytyczne :)
To mozliwe ze bedziemy razem miec! Bo ja w październiku mam miec kontrolna biopsje endo i jal wszystko bedzie ok to w listopadzie transfer :) trzymam kciuki za nas obie ❤
 
reklama
Szukam odpowiedzi w internecie i nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Może Wy coś na ten temat wiecie.
Jestem po nieudanej próbie, w poniedziałek odstawiłam leki, w poniedziałek dostałam też @. Od trzech dni boli mnie głowa, bardzo się mecze, kręci mi się w głowie. Czy to niebezpieczne? Co z tym zrobić? Czy to normalna reakcja?
Może tak być ...wiesz duzo leków ...stres
Odpocznij ...zregeneruj siły jak tylko się da
Organizm musi się oczyscic z toksyn ....może to taka reakcja
Obserwuj swój organizm jak coś zasięgnij porady lekarza ...bo każdy organizm jest inny 😑😔
 
Do góry