reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A jakie miała „oceny”? To była blastka? Ładnie się podzieliła?
To była blastka 4bb, od samego początku była na 2 miejscu z 11 pod względem odpowiedniego podziału morfologicznego, czyli szła schematem, 2, 4,8 komórek itp. Z pierwszej stymulacji wszystkie blastki były chore, jeśli chodzi o klasyfikację to były 3ab,3ab,4bb i 4bc-która dalej jest zamrożona i niezbadana. Póki co te pierwsze 3 chore. Z drugiej stymulacji mialam już ładniejsze morfologicznie, prawie wszystkie klasy AA, no i 3 z 5 zdrowe, więc wynik ładny.
 
To była blastka 4bb, od samego początku była na 2 miejscu z 11 pod względem odpowiedniego podziału morfologicznego, czyli szła schematem, 2, 4,8 komórek itp. Z pierwszej stymulacji wszystkie blastki były chore, jeśli chodzi o klasyfikację to były 3ab,3ab,4bb i 4bc-która dalej jest zamrożona i niezbadana. Póki co te pierwsze 3 chore. Z drugiej stymulacji mialam już ładniejsze morfologicznie, prawie wszystkie klasy AA, no i 3 z 5 zdrowe, więc wynik ładny.
Ale piękny wynik ❤️❤️❤️ Zazdroszczę i walczę o podobny (siłami nie wiem czego bo AMH kuleje ale liczę ze cuda się zdarzają ;)
 
To była blastka 4bb, od samego początku była na 2 miejscu z 11 pod względem odpowiedniego podziału morfologicznego, czyli szła schematem, 2, 4,8 komórek itp. Z pierwszej stymulacji wszystkie blastki były chore, jeśli chodzi o klasyfikację to były 3ab,3ab,4bb i 4bc-która dalej jest zamrożona i niezbadana. Póki co te pierwsze 3 chore. Z drugiej stymulacji mialam już ładniejsze morfologicznie, prawie wszystkie klasy AA, no i 3 z 5 zdrowe, więc wynik ładny.
A czemu badalas? Jaki u was problem? Czyli podzieliły się ładnie i nie było widać „gołym okiem” ze nie są zdrowe? Boże jak ja się boje takich rzeczy. :(((
 
No właśnie nie wiem jak z transferem bo okres dostanę 4 lub 5 października i transfer wypadłby 23 lub 24 a nasz doktorek bierze sobie jeszcze urlop od 11 do 26. 10.Dowiedziałam się dzisiaj na infolinii, cholerka, ale wybrał sobie chłop urlop😡 chyba zaczekam na listopad, chyba, że okres mi się przesunie, ale ostatnio po tych hormonach mam co 26 dni. Nie chcę innego lekarza, a Ty co byś zrobiła, poszła na transfer do kogoś innego?
Ja czekam Cierpliwie... Z tego co wynika to mogła bym mieć transfer jeszcze w październiku (ba nawet od dziś się do niego przygotowywać . Ale w związku z tym z chce tylko naszego to przełożyłam na listopad.... Tylko też nie wiem jak to ogarnąć bo ja miała bym wlwe 1 listopada....😱 Będę musiała pokombinować z doktorkiem zevt albo przyspieszyć albo opóźnić listopadowy okres.
 
A czemu badalas? Jaki u was problem? Czyli podzieliły się ładnie i nie było widać „gołym okiem” ze nie są zdrowe? Boże jak ja się boje takich rzeczy. :(((
Najczęściej jest tak, że nie wszystkie blastki są zdrowe, jeżeli jesteś młodą kobietą ok 30, najlepiej przed 30 i nasienie jest ok to prawie wszystkie blastki będą zdrowe. Ja badałam gdyż w pierwszej stymulacji, 2 razy zaszlam w ciążę i 2 razy poroniłam. Morfologia blastek tak do końca nie jest odzwierciedleniem czy zarodek jest zdrowy, bo przecież nie widać co jest w środku. . W naszym przypadku zdrowe były te o najwyższej morfologii. Wśród zdrowych blastek była 1 z 6 doby ale o morfologii AA
 
reklama
Najczęściej jest tak, że nie wszystkie blastki są zdrowe, jeżeli jesteś młodą kobietą ok 30, najlepiej przed 30 i nasienie jest ok to prawie wszystkie blastki będą zdrowe. Ja badałam gdyż w pierwszej stymulacji, 2 razy zaszlam w ciążę i 2 razy poroniłam. Morfologia blastek tak do końca nie jest odzwierciedleniem czy zarodek jest zdrowy, bo przecież nie widać co jest w środku. . W naszym przypadku zdrowe były te o najwyższej morfologii. Wśród zdrowych blastek była 1 z 6 doby ale o morfologii AA
Mam 34 lata. Z 6 komórek zaplodnilo się 6 ale jedna „padła”. 3 zamrożono w trzeciej dobie a dwie jako blastki. Ta która mam w sobie jest 4AA ale ta druga blastka chyba 4AB. Te trzy dniowe są ładne ale dochodowalabym je do 5 dnia i dopiero podała w razie gdyby teraz się nie udało.
 
Do góry