reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak, komorki cd138. Przez nie odwolali transfer :( wskazuja na zapalenie endo i moga powodowac powody z zagniezdzaniem. Teraz jestem w trakcie leczenia antybiotykami. Później znow badanie endometrium i dopiero transfer jak bedzie ok. Ale ja mialam histeroskopie ze scratchingiem. Nie wiem w sumie, które badanie wykrywa cd138..
Histeroskopia to tylko wprowadzenie sondy do macicy. Scratching to 'zadrapanie' Endometrium. Powinien pobudzić je do wzrostu. Podczas histeroskopii pobierają również wycinki z podejrzanych obszarów w Endometrium i z tych wycinków robi się badanie, m. In. Cd138
 
No ja Ci powiem że u 3 lekarzy byłam na NFZ którzy leczą i prywatnie to żaden mnie na histeroskopie wziąć nie chciał choć pytałam i prosiłam bo u nas jest ewidentnie czynnik męski a ja nigdy nawet żadnego stanu zapalnego nie miałam i owulki regularnie potwierdzane więc nie widzieli takiej potrzeby. A prywatnie to koszt z laparo ponad 10 tys.
Laparoskopia i histeroskopia to dwa różne badania. Histeroskopia prywatnie, np.w Bocianie w Warszawie kosztuje ok. 2.500 zł.
 
Hej, Hej. Wybacz, że dopiero teraz odpisuje. 3 razy nie doszło do zagnieżdżenia, 2 raz się udało, tylko, że raz beta zaczęła spadać na początku, a za drugim razem zatrzymało się jakoś na 6 tygodniu.
Mieliśmy już chyba wszystko wprowadzone, więc nie wiem czy mamy co jeszcze nowego wprowadzić.

Trzymam za ciebie mocne kciuki ✊ ❤️

Jak dobrze pójdzie to jutro może coś lekarz powie o rozpoczęciu stymulacji, u mnie będzie to druga.
Czyli z 5 zarodkow masz 2 implantacje. Moze musisz trafic na idealny zarodek. Moze druga stymulacja da lepsze wyniki, wiesz jak to z komorkami jajowymi, dana „partia” moze byc o niebo lepsza. Jakies suplementy bierzesz na poprawe jajeczek? A allo mlr badal Ci Pasnik?? Ile wam wyszlo?
Kciukasy za dorodne jajeczka! Uda Ci sie w koncu na pewno! Sciskam❤️
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry