reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny. Dzisiaj dostałam list ze szpitala, 20 października będę miała robioną histeroskopie.
Czy ktoś miał to badanie? Może ktoś podpowie czego mogę się spodziewać? Narkoza, znieczulenie? Będę musiała zostać w szpitalu czy w ten sam dzień do domu?
Niestety w liście nie ma szczegółów i nie wiem co mnie czeka.
Hej ja miałam w znieczuleniu ogólnym
W tym samym dniu wieczorem wyszłam do domu
 
reklama
Cześć dziewczyny. Dzisiaj dostałam list ze szpitala, 20 października będę miała robioną histeroskopie.
Czy ktoś miał to badanie? Może ktoś podpowie czego mogę się spodziewać? Narkoza, znieczulenie? Będę musiała zostać w szpitalu czy w ten sam dzień do domu?
Niestety w liście nie ma szczegółów i nie wiem co mnie czeka.
Ja miałam ale histero z laparoskopia więc pod znieczuleniem ogólnym i w szpitalu byłam trzy dni
 
Cześć dziewczyny. Dzisiaj dostałam list ze szpitala, 20 października będę miała robioną histeroskopie.
Czy ktoś miał to badanie? Może ktoś podpowie czego mogę się spodziewać? Narkoza, znieczulenie? Będę musiała zostać w szpitalu czy w ten sam dzień do domu?
Niestety w liście nie ma szczegółów i nie wiem co mnie czeka.
Ja miałam. U mnie nie było narkozy miałam zjesc przeciwbólowy przed. To jest wpuszczanie kamery do macicy. Często sprawdza się drożność jajowodów histeroskopia jak u mnie. Mnie nie bolało. Histero Ok 20 minut i od razu mogłam isc do domu mimo ze było robione w szpitalu. Pewnie przy narkozie to inaczej. Miałam tez wycinany polip i tez było bez narkozy i tez pol godziny i do domu. Może zadzwoń do szpitala i zapytaj jak się przygotować.
 
Cześć dziewczyny. Dzisiaj dostałam list ze szpitala, 20 października będę miała robioną histeroskopie.
Czy ktoś miał to badanie? Może ktoś podpowie czego mogę się spodziewać? Narkoza, znieczulenie? Będę musiała zostać w szpitalu czy w ten sam dzień do domu?
Niestety w liście nie ma szczegółów i nie wiem co mnie czeka.
Wydaje mi się że jest to coś na nasadzie Sono HSG. Znieczulenie ogólne i wychodzisz tego samego dnia po 2h leżenia
 
Cześć dziewczyny. Dzisiaj dostałam list ze szpitala, 20 października będę miała robioną histeroskopie.
Czy ktoś miał to badanie? Może ktoś podpowie czego mogę się spodziewać? Narkoza, znieczulenie? Będę musiała zostać w szpitalu czy w ten sam dzień do domu?
Niestety w liście nie ma szczegółów i nie wiem co mnie czeka.
Daj znać koniecznie po. Jak się nie uda to na wiosnę też będę robić
 
Kocka a jaką Wy tą fragmentację macie? Właśnie sama nie wiem dziś się naczytałam o tym badaniu zarodkow. Jak byłam ostatnio w klinice w Poznaniu oni nie oferują tego nie można zbadać ani nigdzie wysłać do zbadania. Lekarz mówił że i tak potem w ciąży trzeba prenatalne zrobić, a zarodek można uszkodzić albo odrzucić te które nie są wadliwe. Tylko nie wiem na ile on to mówił bo u niego nie badają a na ile to fakt jest. Ja bym jednak chyba chciała ale znaczy automatycznie inny lekarz inna klinika.
Dlatego co Wy sądzicie o badaniu zarodków?
Moj zaleca, bo wyobraz sobie ze masz 8 zarodkow a z tego 4 wadliwe czyli sie nie przyjma (4 razy przechodzic przez transfer...), albo 2 w tym chore (nie chce nawet o tym myslec), albo jeszcze 2 takie co wiadomo ze Cie czeka poronienie w 8mym tyg. Ja nie zrobilam bo mi odradzali wtedy a teraz sobie pluje w brode, codziennie zaluje, jestem we wczesnej ciazy i sie boje... Jesli masz kase to rob! Gdyby to niszczylo zarodek to nie byloby zadnego badania. Co do prenatalnego to oczywiscie jest ale co z tego? Gdy wiesz ze zarodek jest chory to swiadomie go nie wybierzesz.
 
reklama
My teraz jak będziemy podchodzić do IVF to doktor mówił że dobrze było by przebadać zarodki, tłumaczył to tym że przy pierwszej procedurze z 6 zapłodnionych komórek mieliśmy 4 zarodki i żaden nie dał rady 😥 Po 3 transferze było pusty pęcherzyk ciążowy, dlatego też mówił że dobrze było by zbadać zarodki, jak już będą. No ale wiesz jaka u nas była sytuacja z wynikiem nasienia teraz, więc najpierw powtórka badań plus fragmentacja i później zdecydujemy. Zastanawiam się też nad konsultacją w innej klinice, teraz byliśmy w Invicta Gdańsk, no i nie jestem do końca przekonana.
Ja na Twoim miejscu zbadalabym zarodki. Wszystko moze wygladac pieknie, a zarodki sa wadliwe. To duzo kasy ale kolejne procedury to tez duzo kasy a do tego stres ogromny.
 
Do góry