reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zaczynam się niepokoic, że jeszcze @ nie przyszła. W czwartek miałam już spadek bety, była jakoś koło 60. Nie robiłam dalszych badań. Sądziłam że tak jak ostatnio 4 dni i @. A tu nic. Po ilu dniach miałyście okres po ciąży biochemicznej?
 
reklama
Kochane dzis 11 dpt blastocysty wynik hcg 32.Wiecie co w soboty od czapy zrobiłam test który mi został i widzialam ze cos jest nie bardzo bo ledwo krechę dojrzałam ale nie wzięłam tego aż tak serio bo test testu nie równy.Przypuszczam że nic z tego ale oczywiście powtórka za dwa dni.
 
Kochane dzis 11 dpt blastocysty wynik hcg 32.Wiecie co w soboty od czapy zrobiłam test który mi został i widzialam ze cos jest nie bardzo bo ledwo krechę dojrzałam ale nie wzięłam tego aż tak serio bo test testu nie równy.Przypuszczam że nic z tego ale oczywiście powtórka za dwa dni.
Czemu nic z tego skoro beta pozytywna? :) Trzymam kciuki
 
Strasznie mi przykro :((((( trzymaj się. Masz jeszcze mrożaczki?
Ja nie mam żadnych mrozaków i nie miałam bo nie mogę być stymulowana. Obydwie poronione ciąże były na naturalnym cyklu z mojej własnej jednej komórki jajowej. A ten zarodek był wyjątkowo ładny i silny😥😞 umieram w środku z bólu i rozpaczy😭😭😭
 
Jestem po wizycie. Tak jak mówiłam poroniłam[emoji26][emoji20][emoji26][emoji20] ból rozrywa mi serce, psychika tym razem osłabła strasznie. Żałuję, że w sobotę poszłam na usg i tak poroniłabym i tak, a przynajmniej nie zobaczyłabym bijącego serduszka[emoji26]
Okropnie mi przykro... Nie mam słów żeby cie pocieszyć.
 
reklama
Do góry