reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mówi, że minimalna ilość do wysłania to 4, bo statystycznie zdrowych jest 1/4.
O kurde a to PGS czy pgd? Ja też się nad tym badaniem cały czas zastanawiam u nas czynnikiem jest wiek 40 kariotypy prawidłowe ale jakoś chciałabym zminimalizować ryzyko maksymalnie i je zbadać. Boje się że ja się zastanawiam nad tym czy badać a tu do badania nie zostanie nic.
 
O kurde a to PGS czy pgd? Ja też się nad tym badaniem cały czas zastanawiam u nas czynnikiem jest wiek 40 kariotypy prawidłowe ale jakoś chciałabym zminimalizować ryzyko maksymalnie i je zbadać. Boje się że ja się zastanawiam nad tym czy badać a tu do badania nie zostanie nic.
PDG. My badamy też tylko że względu na wiek 40. Wszystko inne jest prawidłowe.
 
Wiem!! Mialam jeszcze Ciebie dopytac!!
Czy sa jakies medyczne fakty mowiace o
Tym ze Clexane jest LEPSZE od Neoparinu?? Warto cisnac o Clexane jesli mam w domu Neoparin?
Dodam ze zalecono mi go juz do stymulacji.
Mam lekka mutacje VLeiden
Pytanie nie do mnie i nie podam medycznych faktów ale zapytałam o tą różnicę lekarza ze swojej kliniki jak i prof. Malinowskiego. Jeden i drugi podał uzasadnienie (coś w stylu, że Clexane jest czystą substancją a Neoparin jest pochodną) i wskazał na Clexane jako lepszą. Z racji tego, że miałam kiedyś zakrzep żyły głębokiej i wtedy fleblolog również zlecił Clexane to wybrałam właśnie Clexane.
 
U mnie beda badane genetycznie zarodki.
Jesli beda dobre - to chce dodac szczepienia bo juz nic innego nie pozosstalo.

Chyba ze zbadam HPV ale na to i tak nie ma leku!?!? Wiec co mi to da?

Ok czyli to z brakiem mozliwosci transfuzji krwi to jakas legenda pewnie?

No mowie nam juz nic innego nie zostalo.

Teraz kluje domiesniowo q10 i selen no i metformina
I zobaczymy jaki bedzie efekt bo nasienie ma takie same parametry nadal… morfologia 4% i obnizona ruchliwosc
Zbadasz to chociaż będziesz wiedzieć czy zdrowe były jakby co. Bo jednak na cała procedurę potrafi być jeden zarodek zdrowy a one nie maja 100% współczynnika implantacji. Zatem przy zdrowej kobiecie nie będzie dziwić ze cała pricedura się nie udała. Ty będziesz wiedzieć na czym stoisz to jest bardzo ważne czy zarodek był zdrowy.
U nas to in vitro wygladalo za każdym razem inaczej i szczerze nie ma reguł.
Moim zdaniem hpv nie powinno mieć wpływu na implantację ale kto wie… to nowość za chwile mogą być doniesienia ze nie ma znaczenia.
Trzymam kciuki 😘
 
Pytanie nie do mnie i nie podam medycznych faktów ale zapytałam o tą różnicę lekarza ze swojej kliniki jak i prof. Malinowskiego. Jeden i drugi podał uzasadnienie (coś w stylu, że Clexane jest czystą substancją a Neoparin jest pochodną) i wskazał na Clexane jako lepszą. Z racji tego, że miałam kiedyś zakrzep żyły głębokiej i wtedy fleblolog również zlecił Clexane to wybrałam właśnie Clexane.
Dziekuje, czyli 1:0 clexane
 
reklama
Do góry