reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie estrofem nie przestaje się brać po becie. Tak samo jak progesteron chyba się suplementuje do wytworzenia lozyska. Jeśli się myle poprawcie mnie
Jakos tak. Ja brałam estrofem jeszcze miesiąc po transferze, a z proga powoli schodzę i ostatnia tabletkę aplikuję pod koniec 14 tc. Ale z tym to różnie bywa. Ja miałam duże dawki dlatego tak długo biorę, wiem że inne dziewczyny szybciej schodziły z leków
 
Jakos tak. Ja brałam estrofem jeszcze miesiąc po transferze, a z proga powoli schodzę i ostatnia tabletkę aplikuję pod koniec 14 tc. Ale z tym to różnie bywa. Ja miałam duże dawki dlatego tak długo biorę, wiem że inne dziewczyny szybciej schodziły z leków
No właśnie, u mnie w zaleceniach jest do badania bety. Co prawda cykl naturalny ale jak widać co lekarz i co zalecenia jest inaczej
 
Dzisiaj tak sobie kminilam.. ogólnie większość kobietek które nie mają problemu z zajściem w ciążę, zobaczą dwie krechy i już jest radość😊 oczywiście nie zawsze.. a my analizujemy, głowimy się, myślimy.. ehh.. głowa mała 🙏🙏🤯
 
reklama
Do góry