reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Szyszka99 wszystko już gotowe na malucha? Do lutego jeszcze duzo czasu ale można szaleć z zakupami.
No ja ogólnie buszowałam ostatnimi czasy na grupach oddam za darmo i dostałam mega dużo rzeczy dla malucha w tym wózek i to całkiem niezły z cotobaby, ciuszki i inne fajne gadżety, trochę tylko czekolad Milki i ptasich mleczek kupiłam 😜 także zostały mi tylko zakupy pielęgnacyjne w sumie i zastanawiam się nad wyborem laktatora oraz czy łóżeczko czy dostawka 😏 ostatnio kupiłam gdzieś na vinted nowe butelki z agenta ale to jeszcze trochę zanim przystąpię do zakupów, muszę się opanować bo serio mam już tyle tego, że bez sensu powielać 🙆 muszę na spokojnie usiąść i to poprzebierać i wtedy zobaczę czego brakuje itd... Tylko czekam na wizytę wtorkową żeby się dowiedzieć co ja w końcu mam w tym brzuchu i jak z moją szyjką 😁
 
No u nas z synem tak było.. niby wszystko musi dojrzeć układ pokarmowy, nerwowy to jest trudne … może jej coś jest..?! Bo generalnie dzieci są pogodne chyba, ze im coś przeszkadza. Popłaczą z 2h a potem luzz i dobre spanko w nocy.
Nic jej wlasnie nie jest bo ten placz-chociaz dzisiaj i wczoraj bylo nawet ok jest tylko przed snem.Trwa to juz miesiac.Najpierw krzyk byl przed drzemkami w dzien teraz juz i na noc.Tak to Misia jest pogodna gaworzy,krzyczy tak pozytywnie i usmiecha sie.Dzis co prawda ma gorszy dzien i jest marudna.Mysle ze po prostu po tym placzu w nocy jest niewyspana.
 
No ja ogólnie buszowałam ostatnimi czasy na grupach oddam za darmo i dostałam mega dużo rzeczy dla malucha w tym wózek i to całkiem niezły z cotobaby, ciuszki i inne fajne gadżety, trochę tylko czekolad Milki i ptasich mleczek kupiłam 😜 także zostały mi tylko zakupy pielęgnacyjne w sumie i zastanawiam się nad wyborem laktatora oraz czy łóżeczko czy dostawka 😏 ostatnio kupiłam gdzieś na vinted nowe butelki z agenta ale to jeszcze trochę zanim przystąpię do zakupów, muszę się opanować bo serio mam już tyle tego, że bez sensu powielać 🙆 muszę na spokojnie usiąść i to poprzebierać i wtedy zobaczę czego brakuje itd... Tylko czekam na wizytę wtorkową żeby się dowiedzieć co ja w końcu mam w tym brzuchu i jak z moją szyjką 😁
Ooo super ja kupuje na olx rzeczy i serio za grosze a faka oszczędność. Oznacz mnie jak bedzie post o płci :-) bo jestem ciekawa co tam w brzuchu rośnie.
 
Nic jej wlasnie nie jest bo ten placz-chociaz dzisiaj i wczoraj bylo nawet ok jest tylko przed snem.Trwa to juz miesiac.Najpierw krzyk byl przed drzemkami w dzien teraz juz i na noc.Tak to Misia jest pogodna gaworzy,krzyczy tak pozytywnie i usmiecha sie.Dzis co prawda ma gorszy dzien i jest marudna.Mysle ze po prostu po tym placzu w nocy jest niewyspana.
Czyli wieczorne ryki😉 na początku to bardzo destabilizuje matki. Człowiek myśli, ze to jego wina, ze może mleko, może cokolwiek… a to tak musi być .
 
reklama
I oby tak było :)
W nocy gorzej się poczułam. Mam 38 st i wszystko mnie boli. I chciało mi się wymiotować. Ja już nie pamietam kuedy chorowałam.
Ja pamiętam, że przy covid miałam biegunkę i mdłości też. Wyleż się, wypoć i odpoczywaj. Jeszcze kilka dni i wszystko minie 😘😘 i na gorączkę bierz pyralginę🙂🙂
 
Do góry