reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

U mnie dzisiejsza histeroskopia odwołana 🙁
Moj oddział in vitro wg oddzialu ginekologicznego nie przesłał dokumentacji i powodu dla którego ma być robiona histeroskopia.
Poszłam na oddział In vitro, a tam zdziwienie, bo według nich cała dokumentacja została przesłana. Oddział in vitro zły mówi, ze wszystko wysłane, a oddział ginekologiczny mówi, ze nic nie ma.
Teraz będą robić „dochodzenie” kto popełnił błąd i mam czekac do piątku na telefon.
Jaja sobie ze mnie dzisiaj zrobili, No ja pier…. Jestem taka zła aż mi się płakać chce.
 
reklama
U mnie dzisiejsza histeroskopia odwołana 🙁
Moj oddział in vitro wg oddzialu ginekologicznego nie przesłał dokumentacji i powodu dla którego ma być robiona histeroskopia.
Poszłam na oddział In vitro, a tam zdziwienie, bo według nich cała dokumentacja została przesłana. Oddział in vitro zły mówi, ze wszystko wysłane, a oddział ginekologiczny mówi, ze nic nie ma.
Teraz będą robić „dochodzenie” kto popełnił błąd i mam czekac do piątku na telefon.
Jaja sobie ze mnie dzisiaj zrobili, No ja pier…. Jestem taka zła aż mi się płakać chce.
Masakra.. A to jakis szpital nfz?
Ale bym sie wkurzyla. I teraz musisz kolejny miesiac czekać?
Ja kiedys tez mialam problemy ze szpitalem odwolali mi nagle inseminacje na monitoringu przed czyli jakies 2 dbi przed iui bo za duzo osob bylo😠
 
Jedyny plus taki, ze odebrałam receptę na transfer ❄️.Plastry estriadol 200 + cyclogest.
Mam zadzwonić w 1 dzień miesiączki
Plastry od 1 dnia cyklu (zmieniać co czwarty dzień) i później między 14 a 16 dniem dołącza cyclogest.
Jaki to cykl? Chyba sztuczny, tak? Może ktoś podpowie.
 
U mnie dzisiejsza histeroskopia odwołana 🙁
Moj oddział in vitro wg oddzialu ginekologicznego nie przesłał dokumentacji i powodu dla którego ma być robiona histeroskopia.
Poszłam na oddział In vitro, a tam zdziwienie, bo według nich cała dokumentacja została przesłana. Oddział in vitro zły mówi, ze wszystko wysłane, a oddział ginekologiczny mówi, ze nic nie ma.
Teraz będą robić „dochodzenie” kto popełnił błąd i mam czekac do piątku na telefon.
Jaja sobie ze mnie dzisiaj zrobili, No ja pier…. Jestem taka zła aż mi się płakać chce.
oj eozumiem twoja złośc. Może uda sie na jutro załatwić im papierologie. cisnij ich.
 
Masakra.. A to jakis szpital nfz?
Ale bym sie wkurzyla. I teraz musisz kolejny miesiac czekać?
Ja kiedys tez mialam problemy ze szpitalem odwolali mi nagle inseminacje na monitoringu przed czyli jakies 2 dbi przed iui bo za duzo osob bylo😠
NMieszkam zagranica w Anglii, mam nadzieje, ze nie będę musiała czekac kolejnego miesiąca.
Tutaj robią histeroskopie każdego dnia cyklu z wyjątkiem miesiączki.
 
Jedyny plus taki, ze odebrałam receptę na transfer ❄️.Plastry estriadol 200 + cyclogest.
Mam zadzwonić w 1 dzień miesiączki
Plastry od 1 dnia cyklu (zmieniać co czwarty dzień) i później między 14 a 16 dniem dołącza cyclogest.
Jaki to cykl? Chyba sztuczny, tak? Może ktoś podpowie.
 
sztuczny jest wtedy kiedy zaraz po miesiączne zaczyna sie brać hormony np estradiol i wtedy nie wytepuje naturalna owulacja tylko kontroluje sie grubośc endo i wprowadza progeteron. Czyli wygląda że u ciebie sztuczny cykl.
 
Dziewczyny a pytanie z innej beczki. Mam straszny swiad glowy, jakies takie czerwone plamy mi sie pojawily. Jakie stosujecie szampony? Dermatologa mam dopiero za tydzien i pomyślałam, ze moze juz cos zaczne stosowac.
 
reklama
Hejka, moj lekarz jak go zapytalam o ewentalne plamenie to kazal mi zwiekszyc progesteron prawie 3krotkie i natychmiast sie pokazac na wizycie. Ale ja juz 3 tyg po transferze wiec moze inaczej na to patrza.... Co do bety to mialam duzo wyzsza na tym etapie ale to tylko ja. Zrob bete 2 dni po to sie okarze.
Hej, na betę idę jutro. Wiem, ze jest bardzo nisko. Może dlatego uznał, ze nie ma czego ratować...
 
Do góry